Про Академію

Меню

В Академії пройшла V міжвузівська науково-практична конференція «Молодь у сучасному світі: психологічні проблеми»

04 Березня 2015 12:15

3 березня в Міжрегіональній Академії управління персоналом пройшла V міжвузівська науково-практична конференція на тему «Молодь у сучасному світі: психологічні проблеми».

Цього дня до стін Українсько-Азербайджанського інституту соціальних наук і самоврядування Г.А. Алієва завітало чимало студентів з різних вищих навчальних закладів, серед них: курсанти Інституту кримінально-виконавчої служби, студенти Київського національного університету ім. Тараса Шевченка,  студенти Київської духовної академії, студенти Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова, студенти Університету економіки та права «КРОК», студенти Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», студенти Київського лінгвістичного університету та інші. Крім студентів вишів у роботі конференції взяли участь і учні шкіл та гімназій: ЗОШ №3 м. Хмільника та Конотопської гімназії Конотопської міської ради Сумської області.

На початку конференції із вітальним словом до присутніх звернувся доктор політичних наук, професор, директор Українсько-Азербайджанського інституту соціальних наук і самоврядування Г.А. Алієва Іван Бідзюра:

«Особливість сьогоднішньої конференції полягає в залученні молоді в освоєнні складної науки психології. На нашій конференції ви почуєте доповіді студентів з ведучих вищих навчальних закладів м. Києва. Надалі ми поширюватимемо таку практику співпраці».

На пленарному засіданні прозвучала низка цікавих і актуальних доповідей від молодих дослідників, такі як:

«Проблеми міжособистісних відносин у людей з особистісними розладами» – студента МАУП Олексія Ходовського;

«Психологічні особливості поведінки студентів у соціальній мережі «Вконтакте» – студента Університету економіки та права «КРОК» Олексія Ястребова;

«Мистецтво татуювання та вплив тату на життя людини» – школярки Конотопської гімназії Конотопської міської ради Сумської області Каріни Ткаченко;

«Особливості прояву агресивної поведінки у підлітків» – студентки Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова Дарини Крат.

  

Після закінчення пленарного засідання відбулися засідання секційні. На конференції працювали 4 секції:

І секція – Особистість і міжособистісна взаємодія в сучасних умовах життя і праці.

ІІ секція – Особистісний та професійний розвиток молоді.

ІІІ секція – Соціалізація та ресоціалізація молоді в умовах невизначеності.

IVсекція – Особистісні диспозиції молоді в сучасних умовах.

Особливістю конференції стало проведення майстер-класів для усіх учасників. Охочі взяли участь у психологічній грі «Як подолати кризу» та у тренінгу командоутворення.

За результатами конференції буде видано збірку матеріалів.

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: