Про Академію

Меню

В Академії відбувся урочистий випуск студентів технікуму

14 Липня 2014 10:43

Нещодавно у Міжрегіональній Академії управління персоналом  відбувся урочистий випуск студентів денної та заочної форми навчання Економіко-правового технікуму при МАУП. Традиційно урочисті збори відкрив гімн України. Привітати випускників завітали проректор з навчально-методичної роботи, генеральний директор Президентського університету  Микола Курко, директор Економіко-правового технікуму при МАУП Анатолій Гомон, заступник директора з виховної роботи ЕПТ при МАУП Світлана Прокопенко та інші.

 

Із теплими словами звернулася до усіх випускників Світлана Прокопенко: «Такі хвилюючі для нас усіх випускні мотиви звучать сьогодні і в стінах Економіко-правового технікуму при МАУП. У ці дні технікум приймає до своїх лав молоду зміну, а з вами сьогодні ми прощаємося».

Дипломи молодшого спеціаліста отримали випускники спеціальностей «Фінанси і кредит», «Обслуговування програмних систем і комплексів», «Розробка програмного забезпечення».

 

Найактивнішим студентам керівництво вишу вручило грамоти за активну участь у житті технікуму та Академії.

Наприкінці свята випускники та батьки подякували викладачам та керівництву Академії та Економіко-правового технікуму за терпіння, мудрість та сумлінну працю, завдяки яким юні фахівці досягли своєї мети і отримали дипломи.

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: