Про Академію

Меню

В бібліотечно-інформаційному центрі ім. Ярослава Мудрого Міжрегіональної Академії управління персоналом відкрито виставку художників ро

20 Вересня 2005 18:08

Міжрегіональна Академія управління персоналом пропонує студентам відвідати мистецьку виставку, що працює в бібліотечно-інформаційному центрі ім. Ярослава Мудрого. Свої роботи представили тут художники Олександр Бородай, Юлія Бородай та Тамара Турдиєва.

Роботи Олександра Бородая відомі передусім киянам. Мабуть кожен із столичних мешканців та і гостей столиці міг по достоїнству оцінити оформлення станцій „Осокорки” та „Видубичі” київського метрополітену. Олександр Бородай працює в напрямках монументального і станкового живопису, графіки. На цій виставці Олександр Андрійович представив свої роботи, виконані в техніці гарячої емалі. Дружина художника – Тамара Турдиєва надає перевагу станковому живопису та аплікації. Разом з чоловіком свого часу працювала в майстерні відомої художниці Тетяни Яблонської. Олександр Бородай і Тамара Турдиєва брали участь в розписах Покровської церкви.

Їхня донька – Юлія – працює в галузі графічного дизайну, графіки. Разом з батьком та мамою брала участь у розписі Михайлівського золотоверхого собору. Зараз працює у Київському національному університеті будівництва та архітектури, де викладає рисунок, живопис і графічний дизайн. На виставці представила свої графічні роботи.

Художники брали участь у численних виставках в Україні, Люксембурзі, Угорщині, Чехії, Румунії, Швеції, Канаді, Німеччині та США. Їхні роботи є в Дніпропетровському, Херсонському музеях України та в приватних колекціях Росії, Франції, Швеції й США.

Поділитися посиланням: