Про Академію

Меню

В Економіко-правовому технікумі при МАУП обрали «Студента року»

15 Травня 2015 14:29

14 травня в кіноконцертному залі «Україна» МАУП відбувся традиційний конкурс «Студент  року». Найкращого, найрозумнішого, найсильнішого та найспритнішого обирали цього дня в Економіко-правовому технікумі при МАУП.

 

На початку конкурсу під звуки козацького маршу до зали увійшли учасники, вбрані в національні українські костюми. За титул «Студент року» цьогоріч змагалися:

Учасник № 1 Самвел Манукян – студент 4-го курсу відділення «Правознавство», найсильніший хлопець закладу, неодноразовий чемпіон МАУП з армреслінгу.

Учасник № 2 Дмитро Зубрицький – студент 3-го курсу, майбутній соціальний працівник, голова Студентської ради технікуму.

Учасник № 3 Назар Дрозденко – студент 2-го курсу відділення «Економіка та інформаційні технології», відмінник, книголюб та спортсмен.

Учасник № 4 Ян Коньок – студент 2-го курсу спеціальності «Туристичне обслуговування», артист, вокаліст, незмінний ведучий усіх студентських свят.

Учасник № 5 Ілля Тимошенко – студент 2-го курсу відділення «Правознавство», учасник конкурсу «Танці з викладачами», мріє стати кваліфікованим юристом.

Учасник № 6 Філіп Чудовський – студент 2-го курсу відділення «Правознавство» , вокаліст, боксер, актор українських серіалів.

Учасник № 7 Андрій Борисенко – студент 2-го курсу, студентський куратор відділення «Економіка та інформаційні технології»,  активіст Студентської ради, переможець конкурсу «Танці з викладачами-2015».

Учасник № 8 В’ячеслав Салайда – студент 3-го курсу спеціальності «Обслуговування програмних систем і комплексів», талановитий гітарист, організатор музичної групи «Форс-мажори».

Учасник № 9 Ігор Савчук – студент 3-го курсу, майбутній програміст, спортсмен.

Учасник № 10 Павло Казак – студент 2-го курсу, мріє стати успішним фінансистом, талановитий організатор.

Учасник № 11 Володимир Зінченко – студент 1-го курсу і наймолодший учасник конкурсу. Активний, талановитий, цілеспрямований.

Після представлення конкурсантів справжні козаки взяли участь у змаганні «Козацькі забави» на спритність і силу. Перемогу у цьому випробуванні здобув Дмитро Зубрицький.

 

Конкурс мій ідеал розкрив не тільки риси конкурсантів, але й показав їх таланти. Самвел Манукян назвав своїм ідеалом батька. Дмитро Зубрицький відзначив, що його кумиром є голлівудський актор Бен Аффлек.

 

Назар Дрозденко, як справжній книголюб,  підкреслив, що його взірцем є американський письменник різних жанрів Стівен Кінг. Ян Коньок зауважив, що одного ідеалу не має,  відзначивши, що у кожної людини обрав би окремі риси, і показав ролик-попурі своїх ідеалів.

 

Ілля Тимошенко за приклад для наслідування обрав видатного українського співака, лідера гурту «Океан Ельзи» Святослава Вакарчука. Філіп Чудовський своїм кумиром вважає українського боксера професіонала, олімпійського чемпіона 2012 року Олександра Усика.

 

Увійшовши в образ голлівудського кіногероя Маски Андрій Борисенко відмітив, що його взірцем є актор Джим Керрі. В’ячеслав Салайда заграв на гітарі  нетлінну композицію «Shape of my heart» Стінга, відзначивши його своїм ідеалом.

 

Ігор Савчук за кумира обрав американського художника-мультиплікатора, видатного кінорежисера та сценариста Уолта Діснея. Британський рок-музикант Джон Леннон став ідеалом для Павла Казака. А Володимир Зінченко постав перед публікою в образі агента 007 Джеймса Бонда.

  

Тест на ерудицію складали учасники під час інтелектуального випробування «Розумники».

Фінальний конкурс – вальс. В ньому мужні кавалери демонстрували знання етикету, свою елегантність та вміння вести партнерку.

 

Після останнього дефіле учасники завмерли в очікуванні результатів, а журі відправилося до нарадчої кімнати. Обирали «Студента року» такі члени журі: директор Економіко-правового технікуму при МАУП Анатолій Гомон, директор Департаменту позанавчальної роботи МАУП Валентина Слісаренко, перший заступник директора з організації навчальної, методичної та ліцензійної діяльності ЕПТ при МАУП Сергій Чернєй, заступник директора з виховної, соціальної та профорієнтаційної роботи технікуму Світлана Прокопенко, завідувач заочним відділенням ЕПТ при МАУП Наталя Шелепун.

Після довгих обговорень журі винесло своє рішення:

особливою нагородою-заохоченням від журі (сертифікатом на отримання іспиту автоматом) був відзначений Володимир Зінченко;

3-тє місце поділили між собою одразу два учасники Самвел Манукян та Філіп Чудовський;

2-ге місце також посіли двоє конкурсантів – Андрій Борисенко та Дмитро Зубрицький.

Титул «Студент року» та почесне перше місце здобув Ян Коньок.

 

«Я здобував багато різних нагород, здебільшого у вокальних конкурсах. Однак у такому конкурсі я беру участь вперше.  Усі учасники молодці. Ми дуже нервували, але публіка нас підтримувала і хвилювання пройшло. Ця грамота хоч і на моє ім’я, однак ця перемога для усіх хлопців, адже ми не конкуренти, ми – друзі!» -  відзначив Ян Коньок.

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: