Про Академію

Меню

В Херсонському інституті МАУП відбулась ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Суспільні проблеми сучасної соціології, психоло

18 Березня 2015 10:20

Студентське життя, до якого прагнемо долучитися і спогади про яке, радісні та різні, супроводжують людину протягом життя, не зводиться лише до відвідування лекцій та практичних занять. І для студентів, і для викладачів смислоутворюючим чинником фахової життєдіяльності є можливість взаємодії, обміну думками та представлення себе по шукачами істини й учасниками захопливих комунікацій.

Усе вищезгадане мало місце на ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Суспільні проблеми сучасної соціології, психології та соціальної роботи», яку організовувала та провела кафедра менеджменту організацій Херсонського інституту МАУП 12 березня. 

 

Конференція була урочисто відкрита доповіддю Заслуженого юриста України, директора інституту, кандидата юридичних наук, доцента, професора МАУП Сергія Діденка. Директор побажав присутнім натхненої роботи та насолоди від наукового спілкування.

Завідувач кафедри менеджменту організацій, кандидат соціологічних наук, доцент Олена Фудорова привітала присутніх на конференції та ознайомила всіх з програмою.

 

Програма конференції включала в себе три основних частини.

І частина– Пленарне засідання, на якому присутні мали змогу долучитися до обговорень застосування дослідницької стратегії Action Research при дослідженнях сучасних практик надання адміністративних послуг (доповідач - к.соц.н., доцент Коробов В.К.); проаналізувати вплив Е-комунікації на формування суспільно-політичної свідомості людини (доповідач - Коробов П.В.); прослухати результати публічного обговорення проблеми булінгу у форматі документального театру (доповідач – к.соц.н., доц. Гоманюк М.А.).

Кандидат психологічних наук, доцент Дишкант О. В. розповіла присутнім про  особливості мотиваційного компоненту особистості фахівців рятувальних служб; студент-психолог Литвин В. детально окреслив психологічні особливості та причини важких насильницьких дій в сучасному українському суспільстві.

Секцію соціальної роботи на пленарному засіданні було представлено Тріфаніною Л.С. (аспіранткою Національного педагогічного університету ім.М.П.Драгоманова) з доповіддю на тему: «Інформаційна культура молодших підлітків в умовах загальноосвітніх навчальних закладів».

 

ІІ частина – проведення 2-х психологічних тренінгів. Модератором першого тренінгу була Дишкант О.В., тема тренінгу – «Як залишитись хорошою людиною після вчинення поганих вчинків?». Хачатрян С.М. (модератор другого тренінгу) обрала темою свого тренінгу – «Зона впливу: що це і як її зберегти?». Атмосфера на тренінгах була надзвичайно відкритою та сприятливою для роботи над собою.

ІІІ частина –підведення підсумків конференції, вручення сертифікатів та музичний сюрприз. Вже традиційно на закриття конференції була запрошена відома херсонська  група «Город неспящих».

Маємо усі підстави вважати конференцію, що відбулася, успішною, адже поєднання доброзичливості й невимушеності із дисципліною наукового дискурсу, допомагало у поступі щодо пошуків відповідей на вкрай актуальні питання, які є водночас і професійно окресленими  у форматі соціально-психологічного знання, соціальної роботи в суспільстві, і загальнозначущими для управління, модернізації країни, розбудови її як соціальної держави. 

Завідувач кафедри менеджменту організацій,

канд.соц.наук, доцент Фудорова О.М.