Про Академію

Меню

В МАУП пройшов ІІІ Відкритий Чемпіонат України з класичного, спортивного та лікувального масажу

11 Квітня 2013 16:10

2 квітня Міжрегіональна Академія управління персоналом, «Центр Капралова» та промоутерська компанія AS Promotion провели ІІІ Відкритий Чемпіонат України з класичного, спортивного та лікувального масажу. Незвичайна подія, що відбулася під патронатом Державної служби молоді та спорту України, під егідою Асоціації спеціалістів зі спортивної медицини та лікувальної фізкультури України та Українського медичного центру спортивної медицини Міністерства охорони здоров‘я України, привернула увагу не лише студентів та працівників Академії, а й усіх небайдужих до власного здоров‘я.

Засновник Чемпіонату - Сергій Капралов, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, провідний масажист та реабілітолог відомих українських та російських спортсменів, керівник відділу масажу в Асоціації спеціалістів зі спортивної медицини та лікувальної фізкультури України, автор низки методик реабілітації для працівників спецпідрозділів, спортсменів та людей з різноманітними захворюваннями  інструментального масажу та більше 400 засобів для різноманітних систем оздоровлення. Сергій Юрійович також є масажистом та реабілітологом відомих українських та російських спортсменів, чимало з яких – це студенти нашої Академії.

Гостям Чемпіонату пощастило не лише отримати безцінні поради щодо різних видів масажу та здорового способу життя, а й особисто потрапити до вмілих рук провідних масажистів СНД. Глядачі захоплено спостерігали за відточеними рухами учасників, що боролися за звання найкращих: будь то титул абсолютного тріумфатора чи «Грації Чемпіонату».

Отож, варто оголосити список переможців:

Альона Катана (Молдова, Кишинів) – І місце

Тетяна Восп‘янська (Україна, Харків) – ІІ місце

Роман Духопєло (Україна, Київ) – ІІІ місце

Максим Козаков (Україна, Київ) – ІІІ місце

До складу журі було запрошено найвідоміших майстрів масажних, лазневих та SPA-реабілітаційних технологій з України, країн СНД та Прибалтики.

До того ж, уперше, крім професійного журі, учасників Чемпіонату оцінювали VIP-спеціалісти, які відзначили наступних учасників:

Євген Тарасов (Молдова, Кишинів) – І місце

Марія Осауленко (Україна, Біла Церква) – ІІ місце

Аліса Чічова (Україна, Київ) – ІІІ місце

Наступним етапом у визначенні найталановитіших масажистів став І Міжнародний Об‘єднаний Чемпіонат з масажу, банних технологій, SPA-реабілітаційно-профілактичних програм 4 квітня (детальніше).

 Дбайте про своє здоров‘я, дотримуйтеся здорового способу життя та насолоджуйтесь чудовими весняними днями!

 

Марина Лавренчук

Поділитися посиланням: