Про Академію

Меню

В МАУП відбулася прес-конференція програми МВА

31 Травня 2010 16:12

Відомо, що магістр-бізнес адміністрування є всесвітньо визнаним, найвищим рівнем ділової кваліфікації менеджера та найпрестижнішою у світі програмою бізнес-освіти. Програма розрахована на осіб, які мають досвід професійної роботи у сфері бізнесу. Оволодіння цією програмою надає широкі можливості для розвитку кар’єри та успішності. Для більш детального ознайомлення з особливостями навчання за програмою МВА у МАУП відбулася прес-конференція «Програма МВА – новий етап розвитку у бізнес освіті».

Директор Вищої школи управління Тетяна Ревуцька розповіла про Вищу школу управління, як орган сертифікації персоналу, акредитований SIC, переваги програми, зміст програми, особливості навчання за цією програмою в МАУП та багато іншої інформації що стосується програми бізнес-освіти МВА.

«Коли людина прагне подальшого кар’єрного підвищення та професійного просування, то, звісно, своєрідним «козирем» стане навчання за програмою МВА. Навчання за цією програмою вчить керувати бізнес-процесами, фінансами, маркетингом, трудовими ресурсами тощо. Адже керівник відділу має не лише виконувати професійні завдання, а й керувати роботою цілого відділу, або ж підрозділу представництва тощо», - зазначила Тетяна Ревуцька.

Перед слухачами конференції виступила Олена Бєлофастова – представник SIC, яка розповіла про цю компанію більш детально: «SIC Academy» входить до департаменту освіти, який складається із представництв різних країн світу. Основні функції департаменту – аналіз й оцінка навчальних програм, курсів на відповідність міжнародним вимогам».

У наш час без інформаційних технологій налагодити успішний бізнес практично неможливо. Тому, для всіх бажаючих стане корисною програма МВІ, яка орієнтована на ІТ-бізнес. Про основне призначення програми МВІ розповів представник Консалтингової компанії «Супреміум» Сергій Карпенко: «Програма МВІ призначена для директорів та ІТ-менеджерів, топ-менеджерів, керівників служб та ІТ, менеджерів та керівників компаній, які виготовляють інформаційні продукти тощо».

Випускники, які навчалися за програмою МВА в МАУП нині успішні люди, очолюють високі посади у фірмах та компаніях. Про свого співробітника, який пройшов курс навчання за програмою МВА розповіла директор туристичної фірми «Албіз-Тур» Вікторія Охріменко: «Я дуже задоволена роботою випускника програми МВА в МАУП, який в нашій компанії очолює маркетинговий відділ. Нові ідеї, успішні кроки, ефективне управління дає впевненість у завтрашньому дні».

Також перед аудиторією виступив і нинішній слухач програми МВА «Найкращі практики» Ігор Корнійчук, який розповів про особливості навчання за цією програмою: «Перед тим як піти на навчання я довго обирав ВНЗ, але в результаті зупинився на МАУП. Насьогодні я вже пройшов чотири модулі, навчанням задоволений, з кожним модулем дізнаюся багато нового».

Тож якщо ви сучасна ділова людина, яка прагне самоосвіти та самовдосконалення, бажає бути успішним керівником та просуватися кар’єрними сходами, то навчання за програмою МВА допоможе отримати високі знання для успішного бізнесу.

 

З питань зарахування на навчання звертатися за адресою:

03039, Київ, вул. Фрометівська, 2, МАУП

МВА – програма

Тел. (044) 524-57-96

e-mail:[email protected]

Поділитися посиланням: