Меню

В МАУП ВІДБУВСЯ ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ

18 Квітня 2008 14:55

18 квітня у конференц-залі Міжрегіональної Академії управління персоналом відбувся черговий ярмарок вакансій. Ідея проведення ярмарку виникла у зв‘язку з зацікавленістю роботодавців у фахівцях з тих спеціальностей, за якими навчають у МАУП.

До Центру організації практики, працевлаштування студентів та роботи з випускниками Академії постійно надходять запити від різних організацій та установ, які шукають кваліфікованих працівників. Ці запити розповсюджуються по Академії серед зареєстрованих у Центрі студентів та випускників, які зголосилися у Центр і залишили свої анкети. Крім  того, працівники розсилають резюме випускників МАУП, які шукають роботу, за оголошеннями в Інтернеті. Більшість шукачів роботи вдало працевлаштовуються, а це підтверджує конкурентноздатність маупівців на ринку праці.

У Центрі працевлаштування при МАУП уважно ставляться до всіх: і до студента, і до випускника, і до роботодавця. Крім бази претендентів на робочі місця, у Центрі існує також база роботодавців. Тож звернувшись до Центру по допомогу у пошуках працівника, роботодавець залишається постійним партнером Центру і завжди може розраховувати на співпрацю. Зауважимо, що за сприяння Центру, в Академії регулярно відбуваються презентації тих чи інших фірм та організацій. Під час таких акцій представники компаній розповідають про свою організацію, знайомлять випускників і студентів з вакансіями, пояснюють, якими є посадові обов‘язки працівника за певними спеціальностями.

МАУП забезпечує проходження практики всіма студентами. І це не лише добра нагода отримати практичний досвід роботи, чого часто не вистачає молодим спеціалістам, але й реальна можливість працевлаштуватися. Адже, за статистикою 70% практикантів від Академії залишаються працювати на місці проходження практики, сподобавшись роботодавцеві і зарекомендувавши себе найкращим чином.

Напрацьовані Центром дані підказали ідею проведення в МАУП Ярмарку вакансій. У цій акції взяли участь близько тридцяти організацій. Під час цієї зустрічі роботодавці представили інформацію про себе, свої пропозиції щодо вакансій, розповіли про специфіку роботи своїх організацій, а також привезли анкети, заповнивши які студенти та випускники, потрапили до їхньої інформаційної бази і будуть розглянуті як кандидатури потенційних працівників.

Серед роботодавців, які пропонували сьогодні випускникам Академії прийти до них працювати: ProCredit Bank, Тас-Комерцбанк, Правекс-Банк, INTERBANK, ПростоФінанс, Альфа-Банк, рекрутингова агенція Бізнес Майстер, Міжнародна рекрутингова компанія WORLD STAFF та інші фірми, установи та страхові компанії. Ряд організацій пропонували роботу та навчання за кордоном, зокрема International Marmaris Arcada, Au Pair.

Отже, навчаючись в Академії, студенти мають добрі перспективи не лише, щодо отримання якісної освіти, але й щодо подальшого вдалого працевлаштування, адже МАУП, як справжня альма-матер, не залишає своїх вихованців напризволяще і постійно опікується їхнім майбутнім.

Тож, якщо ви шукаєте роботу або потребуєте доброго працівника, звертайтеся до Центру організації практики, працевлаштування студентів та роботи з випускниками МАУП. Тут Вам завжди раді.

Оксана Іванівна Федун
496-97-65
80985355410

Поділитися посиланням: