Про Академію

Меню

В Міжрегіональній Академії управління персоналом стартував ексклюзивний проект для іноземних студентів

25 Листопада 2013 16:33

У листопаді в стінах Міжрегіональної Академії управління персоналом відбувся старт проекту двомовних лекцій із перекладом турецькою мовою для іноземних студентів. Проект створено сумісно із компанією «Євростар», яка організує навчання турецьких студентів по всьому світу.

22 листопада в Міжнародному підготовчому інституті імені Великого князя Святослава Хороброго відбулася перша двомовна  лекція з філософії із перекладом. Студенти зібралися  у спеціально обладнаній новітніми технологіями аудиторії. Читала лекцію викладач Олена Чиркова. Система лекції з перекладом досить проста:  викладач читає студентам лекцію українською мовою, одночасно перекладач  розповідає цю ж лекцію турецькою за допомогою спеціальних технологій. Кожен студент має навушники та свій пристрій для отримання інформації турецькою мовою.  Зі спеціально обладнаної кабіни, в якій знаходиться  перекладач, виходить сигнал на пристрої студентів. Саме таким чином проходить двомовна лекція у МАУП. Сьогодні перекладачем на турецьку працює випускник Академії, який  навчався за спеціальністю «філологія», Абдоллах Оздек.

«Така система є справжньою інновацією. Для іноземних студентів вона досить  зручна, адже викладачі встигають дати багато матеріалів студентам. Вони розповідають лекцію як і українським студентам, не витрачаючи багато часу на подолання мовних бар’єрів – це робота перекладача. Дана інновація в МАУП значно посприяє якості навчання іноземців»– розповіла директор Міжнародного підготовчого інституту імені Великого князя Святослава Хороброго МАУП Зоя Борисова.

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: