Про Академію

Меню

В Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся творчий вечір присвячений видатному українському композиторові Олександру Бі

23 Вересня 2005 16:53
      Олександр Білаш – відомий український композитор, народний артист України, Герой України, Лауреат Державної премії ім. Т. Г. Шевченка. Автор пісень, романсів, дум, балад, опер, низки оперет, симфонічних творів, музики до багатьох вистав та кінофільмів. Широка публіка знайома з творчістю видатного митця, зокрема, за його піснями – «Два кольори», «Ясени», «Білі лебеді». Композитор здобув славу та популярність не тільки в Україні, а й за кордоном.
      На творчий вечір, присвячений Олександру Білашу, завітали почесні гості – представники української творчої інтелігенції, рідні та близькі композитора. Побували тут, зокрема, українські поети та письменники Дмитро Павличко та Іван Драч. У виконанні відомих українських піснярів та музикантів прозвучали твори видатного митця.
      Донька композитора – Леся Білаш – оголосила про створення благодійного Фонду ім. Олександра Білаша. Кошти, які надійдуть сюди буде направлено на підтримку його творчої спадщини. Прикро, але й дотепер, попри величезну популярність композитора, не видано навіть жодного компакт-диску його пісень. «Я глибоко переконаний, що презентація Фонду імені Олександра Білаша – унікальної людини, творця, митця, поета, людини, яка дійсно продовжувала кращі українські традиції – зазначив, виступаючи перед присутніми, ректор Міжрегіональної Академії управління персоналом професор, Микола Головатий – сприятиме тому, що Академія працюватиме ще плідніше, а наукова, культурна, освітня громадськість, яка тут присутня буде активно долучатися до процесу формування не лише професіоналів, але й людей активної громадянської, національно-патріотичної позиції. Ми дуже раді цьому і запрошуємо до Академії всіх, хто має причетність до слова, до традицій, до української культури».
Поділитися посиланням: