Про Академію

Меню

В Міжрегіональній Академії управління персоналом відкрито новий навчально-адміністративний корпус

06 Грудня 2005 14:47

З кожним роком найбільший та найкращий недержавний вищий навчальний заклад України стає ще більшим та ще кращим. Щороку до Академії вступає дедалі більше студентів, з’являються нові корпуси. Цими днями в МАУП відкрився ще один сучасний корпус. У новенькій чотириповерхівці розмістяться адміністративні та навчальні служби, будуть  студентські аудиторії та лабораторії, оснащені на найвищому технічному рівні. Настоятель академічного храму Георгія Побідоносця отець Діонісій освятив нову будівлю. У церемонії освячення взяли участь керівництво Академії, викладачі, студенти, будівельники. Керівництво МАУП високо оцінило можливості нового корпусу, висловило задоволення тим, як нині розбудовується Академія.

«Нині в Академії створено всі умови для навчання студентів та роботи працівників Академії. МАУП не стоїть на місці, весь час розвивається і реагує на виклики часу», - зазначив Георгій Щокін.

Одразу ж після церемонії освячення будівельники взялися за зведення чергової будівлі. Тут розміститься видавничий дім «Персонал» та видавнича друкарня. Будівлю буде введено в дію вже наступного року.

Поділитися посиланням: