Про Академію

Меню

В Міжрегіональній Академії управління персоналом відкрито Телевізійний університет

15 Листопада 2005 14:01

До складу Телеуніверситету входять факультет дистанційного навчання, відділ інформаційного та методичного забезпечення, а також телевізійна студія. Свою роботу новий підрозділ МАУП розпочав з першого жовтня.

За словами ректора Академії Миколи Головатого, головна ідея створення Телеуніверситету – можливість читати лекції з центральної київської площадки в будь-який регіон України, а це – інформаційне забезпечення філій МАУП, обмін досвідом, а також трансформація науково-культурних подій, які відбуваються у вузі.

«Створення цього університету передбачає надання освітніх послуг людині за місцем її проживання, діяльності чи навчання, — каже Микола Федорович. — Нині чотирнадцять областей України  щоденно приймають від шести до восьми годин відеомовлення різноманітних передач з київської площадки. Спеціальне устаткування дає можливість працювати в діалоговому режимі, тобто отримати запитання й надати відповідну консультацію. Таким чином, ми маємо можливість підвищити рівень науково-педагогічного забезпечення підготовки фахівців у будь-яких регіонах. Адже професорське й науково-методичне забезпечення не скрізь однакове. Завдяки новітній інформаційній технології ми зможемо трансформувати і нашу духовну позицію – формування держави, яка базується на українській національній консервативній ідеї».

Перший віце-президент Академії з соціально-економічного розвитку Ростислав Щокін назвав цей проект свідченням того, що в Україні є розумні підприємці, які готові працювати не лише задля власного збагачення, а й на користь України. «Корпорація Датагруп саме і є такою. Завдяки таким людям, незважаючи навіть на багаторічну несприятливу державну політику в освітянській сфері, наша Батьківщина живе й розвивається».

Сам президент компанії Датагруп, яка надала канали технічного забезпечення Телеуніверситету, Олександр Кардаков зазначив, що доки хтось захищає кандидатські дисертації про дистанційне навчання, його компанія вже розробила і разом з МАУП запровадила таку систему. Тепер студент зможе бути присутнім на всіх лекціях і дискутувати з професором на відстані.

Наталя Ляшенко, директор новоствореного університету, окреслила перспективи діяльності її структури: «Ми транслюватимемо окремі курси фундаментальних дисциплін, залучатимемо до співпраці науковців, які не працюють в МАУП, практиків і просто відомих людей».

Поділитися посиланням: