Про Академію

Меню

V Всесвітня конференція «Діалог цивілізацій чи четверта світова війна»

26 Травня 2006 13:03

Цими днями у Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулася п’ята Всесвітня конференція «Діалог цивілізацій чи четверта світова війна»

Впродовж останніх п’яти років за ініціативою Міжнародної Кадрової Академії, Міжрегіональної Академії управління персоналом, Конфедерації недержавних вищих закладів освіти успішно реалізується Міжнародний громадсько-науковий проект «Діалог цивілізацій». Метою цього проекту є консолідація зусиль наукової громадськості, освітян, лідерів державних і громадських об’єднань та організацій у напрацюванні ідей і пропозицій стосовно шляхів розв’язання як глобальних, так і локальних проблем людства.

«Діалог цивілізацій чи четверта інформаційна війна» - саме такою була цьогорічна тема V Всесвітньої наукової конференції, яка була присвячена ролі інформаційної політики та інформаційних систем у житті людства.

Поняття «Четверта світова війна – це не данина моді, а жорстока реальність. Нині існує багато досліджень, надруковано багато книг, присвячених цій проблемі.

У Всесвітньому форумі взяли участь відомі політичні та громадські діячі України та інших країн світу, відомі вчені, представники дипломатичного корпусу, зокрема доктор технічних наук, професор, директор Книжкової палати України Микола Сенченко, кандидат філософських наук, старший викладач Московського лінгвістичного університету Олександр Камін, кандидат фізико-математичних наук, публіцист Володимир Миро ненко (Білорусь), доцент Московського міського педуніверситету Лариса Максимова, кандидат філологічних наук, професор, директор Інституту культурологічних та етнополітичних досліджень МАУП Василь Яременко, перший секретар Посольства Палестини Омар Авадала, Тимчасовий Повірений у справах Соціалістичної Республіки В’єтнам, радник Нго Зуі Нго, міністр-радник, заступник Посла Ісламської Республіки Іран в Україні Ахмад Мусаві Малекі, помічник Посла Південно-Африканської Республіки в Україні Олександр Охріменко, дипломат політичного відділу Посольства Республіки Індонезія в Україні Іман Сапте Ромаді та інші.

З вітальним словом до усіх гостей звернувся Голова Наглядової Ради МАУП, президент МКА, заслужений працівник народної освіти України Георгій Щокін, зауваживши важливість теми конференції.  

Змістовною була доповідь Миколи Сенченка «Четверта світова інформаційно-психологічна війна»,  у якій він розповів про Четверту світову війну, погляди на інформаційну сферу в різних країнах, види зброї у четвертій світовій війні.

«Четверта світова війна – це невидима війна світових правителів з країнами і народами за скорочення населення (тому що ресурсів на всіх скоро не вистачатиме), перетворення сучасної людини у своєрідного біоробота, поведінку якого можна запрограмувати й промоделювати на комп’ютерах. Ціль війни – створення нового світового порядку, в якому контроль над країнами і народами буде здійснювати світовий уряд, а населення Землі буде значно зменшено», - відзначив Микола Іванович.

Про інформаційну агресію країн НАТО розповідав Олександр Камін. Цікавою була доповідь Володимира Мироненка «Інформаційна агресія та інформаційне протистояння». На запитанням «Чи є діалог цивілізацій в Україні?» відповідав Василь Яременко.

За матеріалами конференції вже традиційно буде видана збірка.

Поділитися посиланням: