Про Академію

Меню

Вчені на порозі відкриття таблетки любові

28 Червня 2016 14:12

Як повідомляє британська The Daily Mail з посиланням на американських вчених, у найближчому майбутньому буде доведено, що кохання – це лише біохімічна реакція.

Якщо це вдасться довести, що наука не просто завдасть удару по романтиками, але і дасть зелене світло створенню "безвідмовного любовного зілля".

В останньому номері журналу Nature з'явилася стаття, де викладаються результати новітніх досліджень у цій області. Професор Ларрі Янг з Університету Еморі, що в Атланті, штат Джорджія, повідомив, що ним виявлені хімічні компоненти, які можуть викликати почуття любові. Досліди показали, що у закоханої людини відбуваються значні хімічні зміни в деяких ділянках головного мозку.

Вже зараз кажуть, що до складу "таблетки любові" може увійти окситоцин. Це гормон, пов'язаний з сексуальним потягом, також відповідальний за почуття довіри, впевненості та подолання страху. Доведено, що люди з високим рівнем цього гормону довіряють іншим, а також легко розлучаються з грошима.

Вчені вважають, що окситоцин спростить розуміння чужих емоцій і дозволить подолати фобії і сором'язливість, зазначає The Daily Mail.

Поділитися посиланням: