Меню

Вечір пам’яті Ясіра Арафата в МАУП

22 Грудня 2004 14:00

22 листопада Посольство Палестини в Україні провело вечір вшанування пам’яті Президента Ясіра Арафата. З нагоди 40-ка днів з дня смерті палестинського лідера зібрались представники Посольств Алжиру, Афганістану, Ватикану, В’єтнаму, Греції, Грузії, Єгипту, Казахстану, Куби, Лівії, Сирії, Туреччини, Франції, а також народні депутати України та представники МЗС України.

У своїй промові до присутніх Посол Палестини в Україні Пан Валід Закут сказав: «11 листопада 2004 року палестинський народ, арабська нація та весь світ втратили унікальну особистість, що володіла великою політичною мудрістю, борця та героя, який присвятив усе своє життя боротьбі за свободу та незалежність свого народу для того, щоб він жив у мирі та безпеці в незалежній державі…Ясір Арафат помер, але його революційна школа змогла випустити тисячі палестинців, які зможуть продовжити шлях Абу Амара…»

Міжнародне співтовариство не залишило Палестину у скрутну хвилину. Воно протягує руку допомоги і також докладає зусиль для реалізації давньої мрії мільйонів палестинців – створення Палестинської держави. Важливим етапом на цьому шляху є вибори глави Палестинської Національної Адміністрації, які заплановані на 9 січня 2005 року.

«Сьогодні палестинці стоять на передовому рубежі всесвітньої боротьби з расизмом та релігійною нетерпимістю…Ясір Арафат став вічним символом багатостраждальної Палестини у її прагненні до свободи від чужинських загарбників. Слава йому та вічна пам'ять! Хай приклад цього великого борця завжди спонукає кожного з нас до постійного захисту національної незалежності, національної гідності та вільного розвитку своєї Батьківщини», - зазначив у своїй промові президент МАУП Георгій Щокін.

Поділитися посиланням: