Великий адронний коллайдер поставив новий рекорд енергії
Проведено черговий вдалий експеримент інженерами і фізиками, що проводять дослідження унікальних явищ, що виникають у Великому адронному колайдері, який полягав в зіткненні позитивно заряджених частинок з граничним рівнем енергії, що становить 5,02 ТеВ на кожен нуклон ядра.
Удалось добиться наивысшего значения энергии, которое превысило предыдущий результат в два раза, а суммарная энергия при этом составила 1045 ТэВ. Вдалося домогтися найвищого значення енергії, яке перевищило попередній результат в два рази, а сумарна енергія при цьому склала 1045 ТеВ. Температура в коллайдере в этот раз превысила в 250 тыс. раз температуру солнечного ядра. Температура в колайдері в цей раз перевищила в 250 тис. Разів температуру сонячного ядра.
В ходе эксперимента при столкновении ядер свинца на огромной скорости образовалась кварк-глюонная плазма. В ході експерименту при зіткненні ядер свинцю на величезній швидкості утворилася кварк-глюонна плазма. Именно такие процессы, возможно, возникали в первые минуты во Вселенной после Большого взрыва. Саме такі процеси, можливо, виникали в перші хвилини у Всесвіті після Великого вибуху.
Разгон коллайдера начался 17 ноября, однако стабильности пучков ядер ученым удалось добиться только к 25 ноября. Розгін коллайдера розпочався 17 листопада, проте стабільності пучків ядер вченим вдалося домогтися лише до 25 листопада. Столкновения частиц в коллайдере будут проводиться на протяжении месяца, при этом планируется получить результаты по 4-м основным экспериментам LHC. Зіткнення частинок в колайдері будуть проводитися протягом місяця, при цьому планується отримати результати по 4-м основним експериментів LHC. Целью исследования является изучение материи, которая возможно существовала на ранних этапах развития Вселенной. Метою дослідження є вивчення матерії, яка можливо існувала на ранніх етапах розвитку Всесвіту. Исследования в этой области в общем и этот эксперимент в частности дают важнейшие данные ученым для дальнейшего изучения. Дослідження в цій області в загальному і цей експеримент зокрема дають найважливіші дані вченим для подальшого вивчення.