Про Академію

Меню

Весняні випускники Деснянського ЕПТ при МАУП отримали перепустки у доросле життя

02 Березня 2012 15:46

Нещодавно відбувся випуск Деснянського Економіко-правового технікуму при Міжрегіональній Академії управління персоналом. На цьому урочистому заході були присутні вельмишановна президія, викладачі, усі винуватці свята, їхні батьки та гості.

До складу почесної президії увійшли: виконуючий обов’язки декана Інституту менеджменту та бізнесу ім. Богдана Хмельницького Світлана Бойко, директор Деснянського Економіко-правового технікуму при МАУП, відмінник освіти України Ганна Левадна та завідувач відділенням економічних дисциплін та соціальної роботи, відмінник освіти України Олена Мельниченко. Урочисті збори вела завідувач відділенням правознавства та організації виробництва, викладач вищої категорії, старший викладач Лариса Шимова    

З вітальним словом з нагоди закінчення навчання та отримання довгоочікуваних дипломів до випускників звернулася в.о. декана Інституту менеджменту та бізнесу Світлана Бойко: «Ви здобули певні професійні навички з певного виду діяльності, тому хотілося побажати вам, щоб ваші знання допомагали вам у подальшому житті,  професійному рості та у творчих досягненнях». Від імені дирекції Інституту менеджменту та бізнесу Світлана Станіславівна запросила усіх випускників продовжити навчання в Академії до рівня бакалавра і магістра та відвідати День відкритих дверей, який пройде 17 березня, де вступникам буде надана знижка у вигляді 20%.   

Вітальне слово підтримала директор Деснянського технікуму Ганна Левадна: «Сьогодні у нашому технікумі надзвичайне свято та важливий новий етап у вашому житті, дорогі випускники. За роки вашого навчання відбулося багато веселих подій та хороших речей. Сьогодні ви вже дорослі, красиві, та щасливі молоді люди, і саме це найприємніше бачити нам у ваших очах, людям, які зростали разом з вами». Ганна Гаврилівна від усього серця  побажала усім щастя, наснаги, не боятися долати труднощі: «Я вітаю вас з ще однією сходинкою на шляху дорослого, інколи тернистого, але такого цікавого життя».

До слова запросили й випускників Деснянського технікуму: вони подякували усім викладачам за ту любов, турботу та підтримку, які педагоги дарували протягом трьох років навчання.

Усім випускникам вручили дипломи молодшого спеціаліста, з чим ми їх і вітаємо та запрошуємо продовжити навчання у стінах Міжрегіональної Академії управління персоналом.

Поділитися посиланням: