Меню

Вибори Голови Студентської ради МАУП

11 Листопада 2021 17:31

11 листопада 2021 року в  Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулися вибори Голови Студентської ради Академії.

Для обрання на посаду Голови СР було представлено п’ять кандидатів, які представили змістовні та цікаві передвиборчі програми, презентували їх та запропонували нові молодіжні проекти. Також учасники заходу заслухали річний звіт Голови Студентської ради Лопусевича Володимира за період перебування його на цій посаді протягом 2020/2021 рр.

Після насичених і продуктивних дебатів кандидатів відбулося голосування з обрання Голови СР. Вибори відбулися за системою таємного голосування, в якому брали участь представники всіх Інститутів Академії.

За результатами голосування Головою Студентської ради було обрано студента 1-го курсу за спеціальністю журналістика. – Пиркало Станіслава (41% голосів). Його опоненти, студент 2-го курсу спеціальності психологія Турік Ілля (27% голосів), студент 1-го курсу спеціальності психологія Чорний Михайло (23% голосів) та студентка 1-го курсу спеціальності менеджмент Невальонна Катерина (9% голосів), склали гідну конкуренцію, отримавши значну підтримку аудиторії.

Вітаємо Станіслава! Бажаємо новообраному Голові Студентської ради Академії амбітних планів, надійних однодумців, плідної роботи в системі студентського самоврядування та успіхів у звершенні нових вершин! Дякуємо, усім здобувачам освіти, що проявили активну громадську позицію!

Поділитися посиланням: