Про Академію

Меню

Відбулось засідання вченої ради Навчально-наукового інституту права імені князя Володимира Великого МАУП

26 Вересня 2025 14:39

 

25 вересня 2025 року в Навчально-науковому інституті права ім. князя Володимира Великого МАУП (далі – Інститут) відбулося перше у 2025/2026 навчальному році засідання Вченої ради.

На засіданні члени Вченої ради ухвалили низку важливих рішень, спрямованих на розвиток освітнього та наукового процесу Інституту.

Вчена рада Інституту розглянула ключові питання порядку денного, зокрема, щодо затвердження плану роботи Вченої ради Інституту на 2025/2026 н.р.; затвердження плану роботи Інституту на 2025/2026 н.н.; затвердження планів роботи студентських наукових гуртків на 2025/2026 н.р., а також інші питання, що стосуються діяльності Інституту.

Крім того, на засіданні Вченої ради Інституту було внесено зміни до складу Вченої ради.

Голова Вченої ради Інституту – Микола ЗУБРИЦЬКИЙ відзначив конструктивний характер обговорення та наголосив на важливості скоординованих дій для підвищення якості освіти та наукових результатів. Було підкреслено необхідність посилення методичної підтримки аспірантів і докторантів та активізації роботи студентських гуртків, як бази для наукового становлення здобувачів.

Керівництво Інституту висловлює вдячність усім учасникам засідання за активну позицію та налаштованість на плідну спільну роботу задля подальшого розвитку Інституту та підвищення якості освітнього процесу.