Про Академію

Меню

Відбувся ІІ (позачерговий) з’їзд Української Консервативної Партії

17 Жовтня 2005 16:58

з'їзд Української Консервативної Партії14 жовтня 2005 року відбувся ІІ (позачерговий) з’їзд Української Консервативної Партії. У роботі з’їзду взяло участь понад 200 делегатів з усіх регіонів України. Свої привітання учасникам з’їзду надіслали народний депутат Левко Лук’яненко та голова партії «Свобода», народний депутат Олег Тягнибок. Виступив перед присутніми голова Української Консервативної Партії Георгій Щокін. У своєму виступі він, зокрема, оцінив сучасну політичну та економічну ситуацію, що склалася в державі, дав оцінку політичних сил в Україні та визначив перспективи парламентських перегонів для УКП.

Важливим етапом подальшого політичного розвитку української держави, йшлося у виступі Георгія Щокіна, мають стати вибори депутатів усіх рівнів у березні 2006 року. Вони визначатимуть чи Україна врешті-решт стане на шлях нового цивілізованого національного розвитку, чи порине у прірву подальшого занепаду і нищення Української державності олігархічними кланами. З огляду на вкрай загрозливу для української держави ситуацію, назріло питання про зміну антиукраїнської владної еліти на проукраїнську. І єдиний шлях для цього – об`єднання усіх державницьких сил – партій, громадських організацій, визначних представників української інтелігенції – у міцну національно-патріотичну силу. Така сила змогла б сформувати єдиний потужний право-консервативний виборчий блок національно-демократичних сил для перемоги у наступних виборах.

з'їзд Української Консервативної ПартіїЛише на основі реалізації української національної ідеї можлива розбудова демократичного ладу, побудова соціальної ринкової економіки, забезпечення прав людини, збереження культурної, конфесійної та мовної ідентичності етнічних спільнот в Україні; здійснення права українського народу на створення соціального ладу, який би гармонізував інтереси індивідууму та соціальних груп на принципах ідеології українського консерватизму.

Глибокий відгук ці тези знайшли й у виступах інших учасників з’їзду: першого заступника голови партії Миколи Дробнохода, члена президії Національної ради УКП Миколи Головатого, науковців Василя Яременка та Миколи Сенченка, відомого українського кіномитця Юрія Іллєнка та інших.

з'їзд Української Консервативної Партії Виступ Георгія ЩокінаДелегати з’їзду постановили:

1.     Українській Консервативній Партії взяти участь у виборах депутатів усіх рівнів у березні 2006 року.

2.     Доручити керівництву УКП провести переговори із українськими партіями національно-патріотичного спрямування щодо можливого заснування право-консервативного виборчого блоку.

3.     Провести ІІІ з’їзд УКП з висування кандидатів у народні депутати до 10 грудня 2005 року.

Територіальним організаціям партії провести необхідну організаційну, ідеологічну та внутріпартійну підготовку до виборів 2006 року.

На з’їзді ухвалили звернення до національно-патріотичних сил України, до українських партій та громадських організацій національно-патріотичного спрямування, козацьких організацій України щодо заснування право-консервативного виборчого блоку.

Окремим пунктом роботи з'їзду стало звернення до Президента України із закликом розпочати процес визнання воїнів УПА борцями за волю нашої держави, а саму Українську Повстанську Армію – воюючою стороною у ІІ світовій війні.

Поділитися посиланням: