Меню

Відкриття виставки у бібліотеці МАУП

04 Червня 2015 14:09

Напередодні Дня бібліотек у Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулось освячення Міжнародного бібліотечно-інформаційного центру імені Ярослава Мудрого.

Після освячення у МБІЦ було проведено культурно-мистецьку акцію членів національної спілки художників України графіка Іллі Анікіна та скульптора Володимира Філатова - «Духовний світ Руси-України».

У читальних залах бібліотеки представлені акварелі, гравюри і малюнки Іллі Анікіна в реалістичному стилі. Цикл творів та серія ліногравюр, присвячених новобудовам Криворіжжя, Запоріжжя та іншим мальовничим місцям України. Серед представлених робіт: «Гайдамаки», «Атака», «Гетьман Сагайдачний», «Початок» та інші: серія гравюр під назвою «Київська Русь», яка присвячена історичним подіям, що відображають героїчну боротьбу слов’янських народів за незалежність, рідну землю і свободу.

Серед численних нагород скульптора Володимира Філатова: срібна медаль ВДНХ у Москві (1989р.), «Романтик року», «Мистецтво без меж» у Парижі (2000р.), крім того він є лауреатом загальнонаціональної програми «Митець року 2002р.» На виставці представлена серія робіт «Духовний світ Русі Київської», зокрема «Князь Святослав», «Поцілунок музи», «Іконописець Аліпій», «Муза» та інші. Надзвичайні своєю легкістю та оригінальністю скульптури Володимира Філатова дають уявлення не лише про вільний політ фантазії автора, але й про особливий світ сучасного українського мистецтва. Свої роботи автор назвав «маленькими репліками про життя».

Ректор МАУП Микола Головатий назвав культурно-мистецьку акцію поєднанням наукового, духовного і громадянського начал і зазначив, що пропагування національних духовних джерел серед молоді і є ідея і покликання навчального закладу.

Поділитися посиланням: