Про Академію

Меню

Випуск Деснянського Економіко-правового технікуму при МАУП

13 Липня 2007 15:26

Напередодні, у Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся урочистий випуск Деснянського Економіко-правового технікуму.

Дипломи молодших спеціалістів з напрямків «Правознавство», «Фінанси» та «Організація виробництва» отримало 164 випускники, серед них 27 з відзнакою.

Привітали новоспечених випускників, більшість з яких продовжить здобувати вищу освіту в Академії, ректор МАУП Микола Головатий, директор Деснянського Економіко-правового технікуму Ганна Левадна, заступник директора з навчально-виховної роботи Деснянського ЕПТ при МАУП Світлана Давидова, завідувачі відділень та куратори груп.

«Дорогі наші випускники, рідні та близькі, усі хто прийшов привітати наших випускників, маю честь привітати вас, від імені ректорату Академії, з урочистим святом випуску. Сьогодні ми з успіхом звітуємо перед державою про випуск молодших спеціалістів в області правознавства, організації виробництва та фінансів. Для вас розпочинається новий етап у власному житті та ми надіємось, що ті знання, які ви здобули у стінах технікуму, дійсно допоможуть вам у майбутньому та посприяють вашому подальшому успішному здобутті вищої освіти, а наш маупівський дух, наша корпоративна культура посприяють вам у досягненні поставлених цілей. Статус Академії є міцним, авторитет визнаний, наша громадська позиція чітка та відкрита. Ми, випускаючи таких порядних та доброзичливих студентів як ви, просто приречені на успіх. Тому не зупиняйтесь на досягнутому, сміливо долайте усі перешкоди та гордо несіть стяг власних перемог та здобутків. Успіхів вам, дорогі наші випускники. Нехай вас береже Бог. Всього найкращого!», - привітав усіх присутніх ректор Академії Микола Головатий.

Поділитися посиланням: