Про Академію

Меню

Випуск Інституту соціальних наук та самоврядування імені Г. Алієва

25 Липня 2008 17:01

25 липня у Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся урочистий випуск студентів Інституту соціальних наук та самоврядування імені Г. Алієва. Під звуки студентського гімну «Гаудеамусу», у традиційних мантіях зустрічали випускники почесну президію.

Дипломи у цей святковий день вручали проректор з навально-методичної роботи МАУП професор Валерій Борисович Захожай та директор Інституту соціальних наук та самоврядування імені Г. Алієва доктор політичних наук Іван Павлович Бідзюра. Студенти, які навчалися за спеціальністю «Психологія», отримали дипломи спеціалістів та бакалаврів державного зразка.

З привітальним словом до випускників звернувся проректор з навчально-методичної роботи, генеральний директор Президентського університету МАУП, член-кореспондент Академії економічних наук, доктор економічних наук, професор Валерій Захожай: «Дорогі наші випускники, хочу привітати вас, від імені Академії, з урочистим святом випуску. Сьогодні ви отримуєте заслужені дипломи і ми віримо, що ті знання, та освіта, яку ви здобули в нашій Академії допоможуть вам змінити на краще життя у нашій країні, і покращити не лише власний, але й суспільний добробут». У вашому житті починається новий етап, ви ступили на нову сходинку у власному житті і ми бажаємо вам успіху і наснаги на шляху до здобуття нових професійних вершин. А наш маупівський дух сприятиме вам у досягненні поставлених цілей. В добру путь!»

Поділитися посиланням: