Про Академію

Меню

Вишиванки – традиція 1-ого вересня у ЧФ МАУП

02 Вересня 2011 10:39

Освітнє середовище навчальних закладів системи МАУП формує значна кількість відомих особистостей України: від науковців з міжнародним визнанням до спортсменів зі світовими іменами. Цьогоріч ряди штатних викладачів Чернівецької філії МАУП поповнили і кандидати наук, і магістри права, зокрема САВЧУК Марина Василівна, яка, навчаючись в МАУП, професійно займалася спортом та активно брала участь у міжнародних змаганнях, а щойно здобула титул чемпіонки світу з УШУ за версією WTKF.

Іміджу закладу сприяють традиції, які формуються у Чернівецькій філії МАУП на основі любові й пошани до національної гідності, що проявляється через проведення заходів, зокрема й 1-ого вересня - в національному строї. Буковинський стиль, що так личить студенткам другого курсу Лілії СТАРУХ та Іванці ШУПЕНЯ, відрізняється в українській традиції вишуканістю та розкішшю: бісер на сорочці може додавати їй ваги до 10 кілограмів.

Найталановитішим та найдосвідченішим носієм національних цінностей є викладач ЧФ МАУП Марія Іванівна СКРИПНИК – викладач вищої категорії.

Вітаємо всіх з початком нового навчального року!

Поділитися посиланням: