Про Академію

Меню

Виставка в МАУП: «Гетьман Богдан Хмельницький та його полковники»

18 Квітня 2005 15:30

15 квітня в Міжрегіональній Академії управління персоналом відкрилась виставка робіт народного художника України, лауреата Національної премії імені Т. Шевченка Данила Нарбута та заслуженого діяча мистецтв України, професора Черкаського національного управління Віктора Климента під назвою«Гетьман Богдан Хмельницький та його полковники».

В сучасному глобалізованому світі, серед засилля чужих цінностей, норм і правил життя, формування українських духовних цінностей у сучасної особистості, у громадянина України має принципово важливе значення. У Міжрегіональній Академії управління персоналом звернення до українських традицій, до національного мистецтва, історії, культури є одним з основних аспектів виховання студентства, сучасної молоді.

Цією акцією Міжрегіональна Академія управління персоналом та вітальня кобзаря-лірника Василя Нечепи, який є організатором виставки, відкривають постійно діючу експозицію «Художня галерея МАУП». У планах – відкриття виставки народного художника України Івана Марчука та презентація вишиванок і моделей народного вбрання заслуженого художника України Олександри Теліженко.

Поділитися посиланням: