Про Академію

Меню

ВІТАЄМО ВАС ІЗ ВЕЛИКИМ ДНЕМ ХРИСТОВОГО ВОСКРЕСІННЯ!

30 Квітня 2021 14:35

Світле Воскресіння Христове – найважливіше свято всього християнського світу. Воно символізує воскресіння з мертвих Ісуса Христа, який прийняв смерть за гріхи людей та їх спасіння від страшних бід. Ця подія є центром біблійної історії і основою всього християнського вчення.

До свята Світлого Христового Воскресіння готуються заздалегідь. Йому передує семитижневий Великий піст – час покаяння й духовного очищення. Безпосередньо святкування починається з участі в святковому великодньому богослужінні, яке відбувається у ніч на Великдень. Своєю красою та урочистістю воно покликане відобразити радість і глибокий духовний зміст цього найбільшого християнського свята.

Вітаємо вас із Великим днем Христового Воскресіння! Бажаємо добра, радості, миру, спокою в душі і Божого благословення. Нехай світле свято Великодня наповнює ваше життя любов’ю, вірністю, щастям і турботою, додає наснаги та енергії, а ваше серце буде сповнене вірою у перемогу добра, як сповнені цим світлі миті Великодня. Хай Воскреслий Господь стане вашим миром, а Його любов переможе всяке зло!

Христос Воскрес!

Поділитися посиланням: