ВІТАЄМО З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

06 Січня 2022 07:35

Від адміністрації Міжрегіональної Академії управління персоналом щиросердечно вітаємо всіх із найвеличнішим релігійним святом – Різдвом Христовим! 

7 січня кожна родина прославляє одну з найвеличніших подій священної історії щирими і сповненим радості привітанням: «Христос народився! Славімо Його!». Щоб вшанувати Христа, який своєю смертю врятував людство, християни кожного року святкують його народження. У Святвечір люди збираються біля ялинки та куштують святкову кутю.

В цей день радіє Небо і Земля, а українську землю чарує багатоголосся різдвяних вертепів та колядок. Святкуючи Різдво, ми не лише віддаємо данину найбагатшій традиції християнства, але й звертаємось до нашої історії, до нашого духовного коріння та незмінних людських цінностей. Саме духовність у всі часи зміцнювала силу і волю народу, надихала на перемоги і творчу працю в ім’я процвітання своєї держави.

Протягом тисячоліть свято Різдва освітлює землю світлом духовності та віри, об’єднує людей у прагненні творити благі справи, надихає на безкорисливе служіння ближнім та вселяє впевненість у перемозі миру й добра. Це свято є символом чистоти, щирості, людяності та милосердя.

Різдво – це завжди народження надії на краще, на здійснення найбільш заповітних мрій і сподівань! Бажаємо, щоб диво Різдва Христового зігрівало ваші душі, зміцнювало віру в добро, об’єднало теплом і любов’ю, наповнило кожне серце і кожну домівку Божою благодаттю! Нехай Віфлеємська зірка освітить вам шлях до благополуччя і процвітання, а з Різдвом Христовим розквітне для вас кожен день!

Веселих вам Різдвяних свят, смачної куті, щедрої коляди та щасливого Нового року!

З повагою, адміністрація Академії

Поділитися посиланням: