ВІТАННЯ З ДНЕМ ЮРИСТА!

07 Жовтня 2020 17:30

Професія юриста зародилася в Стародавньому Римі. Першими юристами були понтифіки – жерці, які керували справами релігії й проводили суди. У Колегії понтифіків заклали основи правового регулювання суспільного життя та давали компетентні юридичні поради. Кілька століть потому юриспруденція сформувалася як наука, а на сьогодні вона охоплює в собі всю судову систему, знання про закони та правові норми та способи контролю їх чіткого виконання.

День Юриста в Україні було запроваджено в 1997 році президентом Леонідом Кучмою. З того часу він відзначається щороку 8 жовтня – адже, згідно з історичними джерелами, саме у жовтні 1016 року відбулася битва між Ярославом Мудрим та Святополком, після якої князь Ярослав написав перші 18 статей нинішньої редакції «Руської Правди».

Тож, дорогі юристи, прийміть сердечні вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня юриста, адже ви своєю багатогранною діяльністю за роки незалежності України набули нового змісту, що активно сприяє руху України по шляху побудови демократичної держави європейського типу, найбільшою цінністю якої є верховенство права, утвердження і забезпечення прав і свобод людини.

З нагоди професійного свята бажаємо всім, хто стоїть на сторожі закону, міцного здоров’я, цілеспрямованості, відданості обраному шляху та успішних справ у благородній справі утвердження верховенства права в їх щоденній практиці, справедливості, відповідальності та добра. І нехай ваша робота примножується лише добрими справами та проносить професійні перемоги на користь оточуючим та Україні!

 

Керівництво Академії

Поділитися посиланням: