Меню

Вітання зі святом Вознесінням Господнім!

10 Червня 2021 09:06

Свято Вознесіння Господнього відзначається християнами всього світу на 40-й день після свята Воскресіння Господнього. Як правило це відбувається в четвер 6-го тижня, рахуючи з Дня Великодня.

Вважається, що після свого воскресіння на Великдень – Ісус перебував на землі ще 40 днів, а тільки потім потрапив до Раю. Тож у цей день святкують закінчення його земного шляху, а також згадують про обіцянку другого пришестя.

У день Вознесіння наш Господь Ісус Христос наставляє все людство – і кожного з нас. І робить це через своїх учнів – апостолів. Саме вони стали свідками того, як Спаситель вознісся на небо через сорок днів після свого Воскресіння.

Ця свято показує нам, як людина у відповідності зі своєю природою і сутністю долає смерть і знаходить безсмертя душі. Земля – наш тимчасовий притулок, а Небо – вічний дім, де панує істина, добро і краса.

У велике свято – Вознесіння Господнє бажаємо віри, надії у краще, чистої духовності, миру, гармонії душі та міцності духу! Нехай приклад Ісуса Христа освітлює ваш шлях, робить його істино праведним і нагороджує любов’ю!

Поділитися посиланням: