Про Академію

Меню

Візит Директора Європейського інституту Університету Економіки в Бидгощі (Республіка Польща) професор Світлани Кашуби до МАУП

21 Вересня 2021 00:05

В МАУП триває плідна робота, націлена на налагодження взаємовигідних міжнародних зв'язків з іноземними університетами.

Так, 21 вересня МАУП з робочим візитом відвідала Директор Європейського інституту Університету Економіки в Бидгощі (Республіка Польща) професор Світлана Кашуба.

В рамках візиту відбулася зустріч з адміністрацією МАУП та обговорення напрямків співпраці між нашими партнерськими вищими навчальними закладами. Зокрема домовлено про співпрацю в рамках проєкту Erasmus+, реалізацію спільних польсько-українських проєктів, а також також участь у програмі "Visiting professors" професорського складу обох навчальних закладів, організацію науково-практичних конференцій тощо.

Також відбулася зустріч професора Світлани Кашуби зі студентами Інституту міжнародних відносин та Інституту права МАУП, котрим професор прочитала відкриту лекцію та ознайомила з можливостями участі у програмах академічної мобільності та програмі подвійного дипломування в Польщі. Презентація програм викликала неабияке зацікавлення серед студентства. Гостя дала вичерпні відповіді на усі запитання студентів, які стосувалися навчання іноземців у партнерському навчальному закладі.

Сподіваємося, що візит польської колеги сприятиме розвитку міжнародних зв'язків та піднесенню наукової роботи обох вищих навчальних закладів.

Поділитися посиланням: