Про Академію

Меню

Візит президента Гавайського університету до Академії

27 Січня 2005 16:30

25-26 січня у Міжрегіональній Академії управління персоналом перебував з візитом президент Американського Гавайського Університету (АГУ) професор Хасан Сафаві (США). Гавайський Університет створений у 1994 році і має філії у всьому світі. Під час офіційної зустрічі, у якій брали участь президент МАУП Георгій Щокін, ректор Микола Головатий, віце президент з навчально-методичної роботи Володимир Яровой та директор департаменту міжнародного співробітництва Микола Цимбал, відбувся обмін думками стосовно перспектив взаємовигідного співробітництва між МАУП та АГУ. Розглянувши пропозиції гостей, керівництво МАУП зацікавилось можливістю створення навчального центру АГУ на базі МАУП, а також навчанням за допомогою мультимедійних засобів. Сторони дійшли згоди щодо створення офісу АГУ при МАУП.

На згадку про перебування в Академії президент МАУП Георгій Щокін подарував гостеві пам’ятний сувенір – мініатюрну копію пам’ятника Князю Святославу Хороброму, що стоїть на в’їзді до Академії.

Наступного дня президент АГУ оглянув територію Академії та відвідав інститути. В Інституті права імені Князя Володимира Великого пан Хасан Сафаві виступив перед студентами та викладачами Академії, зробивши екскурс в історію освіти та розповів про сучасні тенденції у цій галузі. Доповідь викликала велике зацікавлення і пан професор охоче відповідав на запитання студентів.

На знак подяки за теплий прийом пан Сафаві вручив грамоти на честь 10-ї річниці АГУ за інновації і великий внесок у розвиток освіти президенту МАУП Георгію Щокіну, ректору Миколі Головатому та директору департаменту міжнародного співробітництва Миколі Цимбалу.

 

Поділитися посиланням: