Про Академію

Меню

Волинський інститут імені В’ячеслава Липинського провадить активну міжнародну співпрацю

01 Лютого 2013 10:30

ПредставникиВолинського інституту імені В’ячеслава Липинського Міжрегіональної Академії управління персоналом виступили на міжнародній конференції«Мережі польсько-української співпраці. Можливості. Бар’єри. Стратегії». Цей захід відбувся у Генеральному Консульстві Руспубліки Польща у місті Луцьку. У рамках конференції було презентовано можливості і пропозиції співпраці для українських партнерів. Також були представлені пропозиції для спільних ініціатив установ та організацій Варшави, Торуні, Брюсселя, Парижа і Берліна. Відбулася презентація концепцій і можливостей фінансування польсько-української співпраці з фондів ЄС у 2014 – 2020 роках у сфері розвитку економіки міст.

Гостями конференції виступили: Генеральний Консул Республіки Польща у місті Луцьку, президенти польських міст, канцлери і ректори польських ВНЗ, представники бізнесу.

Також викладачі Інституту взяли участь у симпозіумі «Виклики сучасного ринку праці у міжнародному аспекті», що відбувся у Вищій школі управління в місті Конін,  Республіка Польща. Учасники обговорили проблеми та виклики ринку праці, які виникають на сучасному етапі та шляхи їх подолання.

Поділитися посиланням: