Про Академію

Меню

Вшанування пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира

08 Грудня 2015 10:13

4 грудня 2015 року у Свято Введення у храм Богородиці у меморіальному музеї Його Блаженства, Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана) духівник Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, вікарій Київської Митрополії прийняв протоієрея Діонісія Мартишина, завідувача кафедри українського православ’я та теології МАУП, професора МКА, директора духовно-просвітницького Центру імені Святих Апостолів МАУП.

У супроводі співробітників Фонду та Музею протоієрей Діонісій оглянув представлену  експозицію та поділився своїми враженнями у Книзі почесних відвідувачів. Зокрема, священик наголосив, що Великий Апостол Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир на усі віки для кожного православного пастиря буде реальним прикладом жертовного, відданого служіння Богові, милосердю та турботи до  людини. Також, протоієрей Діонісій підкреслив, що Блаженніший Митрополит Володимир був не тільки Великим Пастирем Церкви Христової, але й видатним богословом, соціальним мислителем та впливовим громадським діячем.

Під час зустрічі з духівником Фонду пам'яті Блаженнішого Митрополита Володимира митрополитом Переяслав-Хмельницьким і Вишневським Олександром йшлося про розвиток конструктивної та плідної співпраці кафедри українського православ’я та теології МАУП та Фонду пам'яті Блаженнішого Митрополита Володимира у вшануванні пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира, беручи до уваги заслуги спочилого Блаженнішого Митрополита Володимира перед сучасною богословською наукою.

Наприкінці зустрічі митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр нагородив наперсним ювілейним хрестом з прикрасами з нагоди 80-річчя від дня народження спочилого Блаженнішого Митрополита Володимира. У свою чергу протоієрей Діонісій Мартишин презентував нові науково-богословські видання духовно-просвітницького Центру імені Святих Апостолів МАУП, зокрема, щойно надрукований навчальний посібник «Сучасні проблеми християнської філософії історії».