Про Академію

Меню

Вступай на філологію, натренуй майстерність використання рідної та іноземних мов!

03 Листопада 2020 12:03

Міжрегіональна Академія управління персоналом оголошує набір абітурієнтів на спеціальність «Філологія». Освітня програма Академії орієнтована на підготовку ерудованих спеціалістів, що володіють двома іноземними мовами та професійно вирішують актуальні задачі в галузі лінгвістики, літературознавства та перекладу текстів. Протягом кількох десятиріч дипломовані філологи МАУП успішно працевлаштовуються в державні та комерційні компанії на посади, де необхідним є володіння мовами на професійному рівні.

Навчання на філолога в МАУП доступне на денній та заочній формах. Навчальний план з чотирирічним нормативним терміном передбачає підготовку фахівців з кваліфікацій:

  • «Бакалавр філології» — експерти з питань забезпечення міжмовної комунікації, з комунікативними та професійно-перекладацькими компетенціями в сфері державної та кількох іноземних мов;
  • «Перекладач з англійської (німецької) мови» — експерти з англійської та/чи німецької мов, філологічних та практичних дисциплін, що в сукупності дозволяє здійснювати перекладацьку діяльність.

Протягом усього терміну навчання в МАУП студенти-філологи вивчають десятки фундаментальних гуманітарних дисциплін, серед яких лінгвокраїнознавство та навіть латинська мова. А ще порівняльна граматика, лексикологія та стилістика англійської та української мов, семантико-стилістичні особливості перекладу та усний і двосторонній переклад. Це справжній клондайк нової вражаючої інформації для тих, хто захоплюється мовами чи відчуває себе гуманітарієм-космополітом.

Втім же є сенс здобувати вищу освіту не заради самого факту, а з метою вдалого працевлаштування. Як тут йдуть справи у випускників МАУП? Більш ніж успішно! Перед випускниками-філологами МАУП легко відкриваються наступні кар’єрні можливості:

  • викладання мовних дисциплін у навчальних закладах та репетиторство;
  • робота спічрайтером, журналістом або фахівцем з PR та маркетингу;
  • редакторська та/чи перекладацька діяльність у державних та комерційних компаніях.

Філологи з дипломом МАУП із легкістю працевлаштовуються в сферах, що потребують професійного володіння рідною та іноземними мовами, роботи з усним і письмовим текстом.

Вступити на спеціальність «Філологія» в МАУП можна онлайн та навіть без ЗНО, якщо долучитися до спільної освітньої програми Академії з польськими та болгарським навчальними закладами. Крім того, радимо не зволікати з рішенням і тоді ви матимете змогу скористатися знижкою 20% на суму першого платежу.

Відкривайте себе. Навчайтеся новому. Здійснюйте мрії з МАУП!

Поділитися посиланням: