Про Академію

Меню

XІІІ Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Правові та соціально-економічні аспекти стратегічного розвитку регіону та територіальних громад» пройшла у Чернігівському інституті МАУП

28 Квітня 2021 17:44

28 квітня 2021 року Чернігівський інститут МАУП разом Промисловим концерном інноваційних технологій «OERLIKON» (Республіка Німеччина) провів XІІІ Міжнародну науково-практичну онлайн-конференцію на тему: «Правові та соціально-економічні аспекти стратегічного розвитку регіону та територіальних громад». У її роботі взяли участь викладачі закладів вищої освіти, науковці науково-дослідних установ, аспіранти, докторанти, слухачі магістратури, студенти, представники органів державного і місцевого самоврядування, громадських організацій, підприємств, зарубіжні наукові фахівці.

Формат конференції передбачав обмін практичним та науковим досвідом між студентами, вченими та провідними фахівцями з означеної тематики.

Відкрив роботу онлайн-конференції  директор Чернігівського інституту МАУП, кандидат економічних наук, доцент Мурашко Микола Іванович, який відзначив, що проведення наукових конференцій сприяє підвищенню якості професійної підготовки студентів та розширенню їх особистісних і професійних можливостей, оскільки наукові дослідження суттєво збагачують потенціал сучасного фахівця.

Кількість матеріалів, що були представлені до розгляду на міжнародній науково-практичній конференції засвідчила не лише про актуальність заявленої проблематики, але й здатність фахової спільноти сприймати виклики різноманітних проблем та якісно напрацьовувати шляхи їх подолання. Тому науковий захід зміг об’єднати погляди різних учасників.

Онлайн-конференція відбулася в дусі дискусій з поміркованою полемікою та великим зацікавленням всіх присутніх.

Організаційний комітет щиро дякує учасникам та їх науковим керівникам за активну участь у роботі онлайн-конференції.

 

ПРЕС-ЦЕНТР
Чернігівського інституту  МАУП

Поділитися посиланням: