Про Академію

Меню

«Юрист повинен допомагати всім, хто потребує допомоги», - запевнив гість Дискусійного клубу МАУП Юрій Ключковський

13 Жовтня 2009 11:45

Питання виборчого права сьогодні є досить важливим: кожен громадянин повинен знати сутність цього процесу. До того ж наша держава напередодні президентських виборів і всі люди мають бути готовими до їх проведення. Громадяни часом не усвідомлюють, що живуть за правом, згідно законодавства. Виборче право – це право масового застосування. Кожен громадянин України, який має право голосу, реалізує свої права відповідно виборчого законодавства нашої держави. Виборче право потрібно добре знати і застосовувати свідомо. Тож про основні засади виборчого права розповів гість Дискусійного клубу МАУП, народний депутат України Юрій Ключковський, який нещодавно зустрівся зі студентами Академії.

У ході своєї розповіді Народний депутат розповів про загальну культуру юриста, який має володіти ґрунтовними знаннями щодо виборчого права: «Юрист повинен допомагати всім, хто потребує допомоги».

Досить цінною стала інформація для студентів про первинне уточнення державного реєстру виборців, куди включені всі особи, які мають право вибору: «Кожен з нас повинен був отримати повідомлення від органів ведення реєстрів, де вказані Ваші дані, які потребують уточнення», - зазначив Юрій Ключковський.

Відомо, що виборче право має розроблену систему засад, існують певні принципи, які мають бути реалізованими на кожних виборах. Суттєво, що Юрій Богданович досить ґрунтовно пояснив кожен принцип і зазначив, що виборче законодавство розкриває зміст кожного принципу, захист прав у разі їх порушення.

Під час дискусії активні студенти ставили різноманітні питання, які стосувалися виборчої системи України, майбутніх президентських виборів та сьогочасного політичного життя.

Наприкінці зустрічі Юрій Ключковський наголосив, що покладається на молоде прогресивне покоління: «Хотілося б, щоб ваша роль у формуванні виборчого законодавства мала певне значення», - з надією зазначив депутат.

На згадку про зустріч зі студентами Академії ректор МАУП Валерій Захожай подарував книги видавництва МАУП та подякував за цікаву та плідну зустріч.

Поділитися посиланням: