З Днем Народження, Академіє!

04 Квітня 2013 14:30

Міжрегіональна Академія управління персоналом відсвяткувала свій двадцять четвертий день народження.

День розпочався традиційним урочистим молебнем за участю керівників Академії, який провів протоієрей Діонісій Мартишин, доктор богослов’я, завідувач кафедри українського православ’я та теології МАУП:

«Традиційно, на початку квітня, Академія святкує свій день народження, і, як завжди, в цей особливий для нас, радісний день ми звертаємо свої молитви до Всевишнього, щоб він дав нам свою Божу Благодать, свою Божественну Енергію, щоб ми звершували наукові досягнення на нашій рідній українській землі. Сьогодні ми молимось, аби Господь дарував нам свою силу, любов та мудрість, щоб ми відчули Боже доторкання до наших сердець і нашого раз ума, щоб любов Божа доторкнулась до нашої студентської, наукової та викладацької діяльності».

У конференц-залі Президії Академії розгорнулася дивовижна виставка народів світу, студентів, які навчаються в МАУП: шедеври витворів мистецтва, народні убрання та музичні інструменти, смачні народні страви – все це змогли оцінити та скуштувати відвідувачі та гості Академії.

 

 

Тим часом у спортивному залі, традиційно, найсильніші студенти - армрестлери з різних інститутів Академії змагалися, хто з них найсильніший та дужий.

 

 

На урочистих зборах, присвячених 24-ій річниці Академії, зі вступним вітальним словом виступив ректор МАУП, доктор юридичних наук Подоляка Анатолій Миколайович:

«Міжрегіональна Академія управління персоналом – сучасний вищий навчальний заклад, що з-року-в-рік підтверджує свою стабільність та суспільне визнання. У процесі навчання в Академії студенти засвоюють фундаментальний цикл гуманітарних, політологічних, соціально-економічних дисциплін, отримують практичні навички психології управління та прийняття рішень, мистецтва переконувати та слухати інших. І найголовніше:  в Академії студенти вчаться застосовувати набуті знання для досягнення як власного, так і суспільного добробуту. Адже Академія прагне не лише дати якийсь необхідний обсяг професійних знань, не лише виховати виконавця або споживача, а сильну особистість, лідера, здатного приймати рішення».

 

 

Анатолій Миколайович висловив подяку усьому науково-педагогічному складу Академії за їх внесок у розвиток Академії та виховання молоді. Ректор звернувся до студентів та побажав їм жаги до знань, прагнень та успіхів у навчанні, добрих справ, які зміцнять авторитет і славу нашого навчального закладу в ім’я України, українського народу та розвитку національної освіти та науки.

Подяками та почесними грамотами відзначили студентів, викладачів та працівників Академії, і в стінах кіноконцертного залу «Україна» Президії МАУП знову залунала музика – багата і багатогранна, безмежна і захоплююча – творча наснага наших талановитих студентів.

 

Дивовижними номерами Академію привітали з днем народження Юлія Степанець, Анна Панасенко, Оксана Назилюк, Аннєта-Даніела Кузнєцова, Олександр Тихоненко, Катерина Агафонова, Яна Пилипчук, Анастасія Кравченко, а також Алі та Тінуш.

Коли у серці розцвіта любов
І сум зникає, наче срібні роси,
Весна прийшла, Прийшла чарівна знов.
Ота, що розплітає вербам коси.

І справді по-святковому весняно в Академії, і повільно, але впевнено весна крокує вулицями міста. А ми бажаємо нашій Академії процвітання на многая-многая літа!

Поділитися посиланням: