Про Академію

Меню

З новими силами вступаємо у новий рік!!!

16 Січня 2009 12:04

Новорічні свята, які з нетерпінням чекало все людство, поволі спливають. МАУП, як багатонаціональний колектив, віддає шану всім тим святам, які відмічають в Україні. Для Міжрегіональної Академії управління персоналом, рік, який минув, був досить плідним як у навчальній роботі, так і у виховній сфері. Оскільки найбільший недержавний ВУЗ створює всі умови для гармонійного розвитку особистості, то, звісно, студенти беруть активну участь у всіх заходах, які проводяться в МАУП.

У період новорічних свят були проведені різноманітні конкурси та фестивалі художніх колективів та спортивних секцій Академії. Велика увага приділяється благодійності – зокрема допомога дітям-сиротам.

Після Нового року Академія займається формуванням планів на нове навчальне півріччя – науково-методична робота, розробка навчальних проектів. Про основні зміни в навчальній роботі Академії розповів проректор з наукової роботи Микола Головатий: «У новому навчальному півріччі планується удосконалити науково-методичну роботу Академії - розробка навчальних проектів має бути невід’ємно пов’язаною з формуванням духовності у молодого покоління. Сподіваюся, що 2009 рік буде плідним для Академії».

Отож, з новими силами вступаємо у новий рік! Творчості і натхнення в новому році!!!

Поділитися посиланням: