Захистимо українців і Україну!

13 Вересня 2005 14:36

Після опублікування в нашій газеті заяви 120 представників української інтелігенції «Припинити злочинні дії організованого єврейства» (Персонал плюс № 15(113), 14-19 квітня 2005 року), адресованої Президентові, Прем’єр-міністрові і Голові Верховного Суду України, досить довго з боку сіоністських структур не було практично ніякої реакції на цю публікацію. Лише після проведення у травні 2005 року Всесвітньої конференції «Діалог цивілізацій: сіонізм – найбільша загроза людству» представників міжнародного сіонізму буквально прорвало. Не будемо говорити про реакцію одіозних особистостей типу В.Рабиновича, якого самі представники єврейства називають юдо-нацистом, він не заслуговує за великим рахунком на найменшу увагу.

Цікава реакція представників так званої «гуманітарної інтелігенції» серед яких Мирослав Попович – вірна служка кучмівського режиму, який долучає себе до «героїв помаранчевої революції», Станіслав Кульчицький, який спеціалізується на фальсифікації історії, Олег Пограничний, прізвище якого говорить само за себе, провокатор Андрій Мокроусов та деякі інші «інтелігенти» і «інтелігентики». Фактично ці люди стали ідеологічними захисниками злочинних представників організованого єврейства, глиняним муром, за яким намагаються заховатися ті, хто пограбував український народ. Адже за даними Голови Фонду державного майна України Валентини Семенюк за період кравчуківсько-кучмівської «прихватизації» вкрадено більше двадцяти тисяч державних (читай народних) підприємств. Основна їх маса опинилася в руках представників організованого єврейства. Ну так трапилося, так чому в цьому не можна зізнатися і чому про це не можна говорити? Чому патріотів, які підняли голос протесту проти злочину нагороджують епітетами «ксенофоби» і «антисеміти» (до речі таких термінів в нормативних актах України не існує)?

Враховуючи, що сіонізовані представники єврейської інтелігенції, до яких з невідомих причин долучилися деякі українські (?) інтелігенти дружно виступили проти об’єктивних фактів, викладених у заяві «Припинити злочинні дії організованого єврейства», розгортають ганебну компанію по дискредитації українських патріотів, які підписали заяву, вважаємо своєчасним і доцільним повторити друк вищезазначеного листа.

На сьогодні цей лист підписали сотні нових людей.

Звертаємося до патріотів, всіх національно-свідомих і небайдужих громадян України, із закликом сказати «Ні!» злочинцям, їх покровителям і апологетам і поставити свої підписи під заявою.

 

ВГПО «Український вибір»

ВГО «Антинаклепницька ліга України»

Поділитися посиланням: