Про Академію

Меню

Заходи до Всеукраїнського тижня права у Хмельницькому інституті

17 Грудня 2015 15:59

На виконання розпорядження голови Хмельницької обласної державної адміністрації № 433/2015 р. від 16.09.2015 р. «Про проведення в області Всеукраїнського тижня права» Хмельницьким інститутом Міжрегіональної Академії управління персоналом були проведені наступні заходи:

З 7 по 11 грудня 2015 року у інформаційно-бібліотечному відділі Хмельницького інституту МАУП була організована виставка на тему «Права людини». Всі бажаючі мали можливість ознайомитись з новинками періодичних видань з вказаної тематики. Створено інформаційний стенд, присвячений Дню прав людини (10 грудня) та Загальній декларації прав людини.  

10 грудня 2015 року кафедрою комерційного та трудового права  за участю провідних юристів міста було проведено круглий стіл на тему «Актуальні питання державотворення і захисту прав людини в Україні». Були присутні представники Хмельницького міськрайонного управління юстиції, Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Управління Державної пенітенціарної служби в Хмельницькій області, громадської організації «Хмельницька ініціатива», професорсько-викладацький склад Інституту. 

Поділитися посиланням: