Про Академію

Меню

Запрошуємо взяти участь у науково-практичній конференції «Модернізація в Україні в умовах пандемії COVID-19: нові можливості, обмеження і виклики»

20 Липня 2021 14:39

Шановні колеги, докторанти, аспіранти, студенти!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Звітної науково-практичної конференції
«Модернізація в Україні в умовах пандемії COVID-19: нові можливості, обмеження і виклики», яка відбудеться 17 листопада 2021 року

Учасникам пропонується розглянути проблематику конференції у широкому колі гуманітарних аспектів: економічному, юридичному, соціальному, психологічному, політичному, медичному, педагогічному, розвитку цифрового суспільства.

Робочі мови: українська, російська, англійська

Участь безкоштовна. Для участі у конференції та включення матеріалів до збірника необхідно до 30 жовтня 2021 р. заповнити гугл-форму https://cutt.ly/Rmp4vTZ та направити текст матеріалу для друку (назвою файлу є прізвище автора). Якщо тези написані кількома авторами, то файл тез доповідей надсилає тільки одна контактна особа. На кожного співавтора заповнюється окрема гугл-форма. Якщо у Вас виникли складнощі з подачею тез - пишіть на адресу conf-maup@ukr.net або телефонуйте (044) 527-94-44 (вн.13-47, 11-41).

Детальніше за посиланням : https://cutt.ly/dm1ln1x

Поділитися посиланням: