Про Академію

Меню

Запрошуємо Вас відвідати виставку художника-літератора Алли Ткаченко «Цінність людського життя.» 13 квітня 2007 року о 14:30

11 Квітня 2007 15:04
 
«Насичуй кожний свій день хлібом духовним;
інакше енергія діяльності покине тебе, залишивши
самі лише думки про старість і турботу про тіло…»
Алла Ткаченко
 

Алла Ткаченко – відома київська художниця, за фахом – художник, педагог, психолог; за покликанням художник і поет. Народилася в Києві, закінчила Київський педагогічний університет ім. М. Драгоманова. Навчалась у майстерні Людмили Миколаївої за фахом «ужиткове мистецтво», де отримала художню освіту. Її світ насичений візуальними образами та словами-символами, яскравими, по-дитячому безпосередніми, життєстверджуючими барвами.

        Стиль, в якому працює мисткиня – асоціативний   психолого-філософський наїв. Як приклад – «Дволика риба», де органічно об’єднані в одне ціле дві суті несхожі між собою: одна – із сяючим і лагідним поглядом, друга – жахає хижацькими зубами. Вони уособлюють нашу реальність, де поряд існують радість і відчай, гармонія і хаос.

        Символіка картин художника зрозуміла кожному – олюднені птахи, риби, коти, поруч з якими - профільне зображення облич, занурених у свій утаємничений світ.

        В експозиції – картини ( «Різні суті», «Всевидяче око», «Жінка та час», «Птахи наших надій»), у яких проглядаються роздуми автора про роль мистецтва в процесі осмислення навколишнього світу.

        В основі творчості Алли Ткаченко – декларування загальнолюдських цінностей, високої моралі, гуманізму. Крізь призму власних емоцій художник прагне викликати у глядачів щирі емоції.

Сила мистецтва , як стверджує автор картин – у його спрямуванні на зцілення людських ран, як душевних так і фізичних.

        Алла Дмитрівна передає свій досвід молодому поколінню.

        А.Ткаченко – учасниця багатьох виставок, її твори зберігаються у приватних колекціях та музеях.

М.Київ, вул. Фрометівська  2, корпус №6.
Поділитися посиланням: