ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ МАУП

14 Квітня 2025 16:56

26 березня 2025 року о 12:00 в конференц-залі Президії МАУП відбулося засідання Вченої ради Приватного акціонерного товариства «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом».

На початку засідання голова Вченої ради, Президент Академії вручив дипломи про присудження наукових ступенів, зокрема:

дипломи про здобуття наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності публічне управління та адміністрування було вручено:

Томяку Олександру Олександровичу;

Дангадзе Северіону Джумберовичу;

Салманову Салеху (отримала Семенець-Орлова І. А.).

З нагоди відзначення 3 квітня 2025 року 36-річчя від дня заснування Академії, Вченою радою були розглянуті питання Про присвоєння почесних звань працівникам МАУП, зокрема:

Про присвоєння почесного звання «Заслужений професор МАУП»:

Соляніченку Миколі Олександровичу – професору кафедри економіки та менеджменту, кандидату технічних наук, доценту.

Про присвоєння почесного звання «Заслужений працівник МАУП»:

Черниш Руслані Юріївні – фінансовому директору;

Гриценку Олександру Геннадійовичу – директору департаменту-начальнику відділу управління персоналом.

За результатами голосування голова Вченої ради, Президент Академії привітав кандидатів із здобуттям почесних звань.

Другим питанням Вчена рада розглянула присвоєння вчених звань, зокрема:

щодо присвоєння вченого звання «ПРОФЕСОР»:

Климковій Ірині Ігорівні – кандидату політичних наук, доценту, професору кафедри філософії та суспільних дисциплін

щодо присвоєння вченого звання «ДОЦЕНТ»:

Руденку Миколі Леонідовичу – доктору медичних наук, доценту кафедри публічного адміністрування.

Третім питанням Вчена рада заслухала доповідь віце-президента Гончаренка Михайла Федоровича Про Правила прийому до Академії в 2025 році.

Четвертим питанням Вчена рада заслухала доповідь віце-президента Гончаренка Михайла Федоровича та співдоповідь директора Навчально-наукового інституту управління, економіки та бізнесу Про освітню, наукову і виховну діяльність та перспективи розвитку Навчально-наукового інституту управління, економіки та бізнесу.

Навчально-науковий інститут управління, економіки та бізнесу (ННІУЕБ) було створено 27 жовтня 2021 р. шляхом реорганізації Навчально-наукового інституту менеджменту, економіки і фінансів. На сьогодні ННІУЕБ налічує 1646 студентів бакалаврського та магістерського рівня, які здобувають вищу освіту за 23-ма ОП, та 298 аспірантів, які навчаються за 5-ма ОНП. Також 30 студентів 1-3 курсів першого бакалаврського рівня та 1 курсу другого магістерського рівня здобувають освіту за рахунок бюджетних коштів (денна форма: 29 студентів, заочна форма: 1 студент)

Інститутом впроваджується цілісна завершена модель підготовки фахівців з вищою освітою, яка включає освітні програми, освітніх ступенів «бакалавр», «магістр» та «доктор філософії» за такими спеціальностями: 051 Економіка, 281 Публічне управління та адміністрування, 073 Менеджмент, 072 Фінанси, банківська справа та страхування, 075 Маркетинг. Система підготовки фахівця “бакалавр-магістр” реалізована також за спеціальностями: 242 Туризм та рекреація, 071 Облік і оподаткування.

Освітній процес за освітніми програмами забезпечує потужний якісний склад інституту. Станом на 20.03.2025 р. склад науково-педагогічних працівників інституту включав: 27 докторів наук (15 докторів наук працюють за основним місцем роботи) та 107 кандидатів наук (54 кандидатів наук працюють за основним місцем роботи). Впродовж звітного періоду 7-м НПП інституту було присвоєно вчене звання професора та 16-м НПП інституту було присвоєно вчене звання доцента.

Колективом інституту на початку 2025 р. було розроблено 10 нових ОП: бакалаврського рівня: «Маркетинг і рекламний бізнес», «Корпоративні фінанси» (“Фінанси бізнесу”), «Податкова і митна справа», «Економіка», «Управління бізнесом», «Адміністративний менеджмент»; магістерського рівня: «Бізнес-адміністрування та масштабування бізнесу» (MBA), «Корпоративна економіка», «Маркетинг і рекламний бізнес», «Корпоративні фінанси».

За звітний період співробітниками та здобувачами ННІУЕБ опубліковано 1355 тез доповідей у збірниках всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференцій. Також колективом Інституту видано дві колективні монографії, які індексуються у Scopus (вид-во Springer): “National Security Drivers of Ukraine”, “Digital Technologies in Education”

Заслухавши доповідь, Вчена рада ухвалила – визнати діяльність керівництва ННІУЕБ щодо забезпечення належного рівня навчальної, виховної та науково-методичної роботи виконаною задовільно, також було визначено основні перспективні напрямки роботи для подальшого розвитку інституту.

П’ятим питанням Вчена рада заслухала поточні питання та прийняла низку важливих рішень, зокрема:

5.1.Про поточний стан виконання Плану заходів щодо підвищення рівня академічної репутації, репутації серед роботодавців, наукової та інформаційно-іміджевої роботи в Академії.

Доповідав: Храпатий Сергій Вікторович, віце-президент;

5.2. Про затвердження складів разових спеціалізованих вчених рад.

Доповідав: Храпатий Сергій Вікторович, віце-президент;

5.3. Про затвердження тем дисертаційних досліджень та наукових консультантів здобувачів наукового ступеня доктора наук.

Доповідав: Храпатий Сергій Вікторович, віце-президент.

5.5. Про схвалення та затвердження документації навчального процесу.

Доповідав: Муравйов Кирило Володимирович, ректор.

5.6. Різне