Про Академію

Меню

Засідання Вченої ради Навчально-наукового інституту управління, економіки та бізнесу

07 Грудня 2023 17:06

7 грудня відбулося засідання вченої ради Навчально-науковий інститут управління, економіки та бізнесу МАУП.

Були розглянуті такі питання порядку денного:

1. Про забезпечення участі стейкхолдерів та представників економічних кіл у рейтинговому опитуванні QS World University Rankings.

Доповідали: нач. управління міжнародного співробітництва Божков О.Д., директор інституту Семенець-Орлова І.А., заст. директора Каліна І.І.

2. Про підготовку звітів аспірантів наборів 4-21, 11-21, 4-22, 11-22.

Доповідала: директор директор інституту Семенець-Орлова І.А.

3. Про результати роботи ЕК на заочній формі навчання (жовтень 2023 р.)

Доповідала: заст. декана Грищенко Е.М.

4. Про підготовку звіту про науково-методичну діяльність інституту в 2023 році та плану проведення наукових заходів на наступний рік.

Доповідали: директор ННІУЕБ Семенець-Орлова І.А., заст.. директора Каліна І.І. зав. кафедр.

5. Про розробку та затвердження програм підвищення кваліфікації:

5.1 Спеціальна короткострокова програма для громадських лідерів, посадових осіб місцевого самоврядування, публічних службовців: «Держава і громадяни: феномен системного державного управління і проблема забезпечення якості життя громадян» (укладачі Дмитренко Г.А, Семенець-Орлова І. А.)

5.2 Спеціальна короткострокова програма для громадських лідерів, посадових осіб місцевого самоврядування, публічних службовців: «Народовладдя: фундамент системного управління і «Цифрове Віче» як інноваційна соціальна технологія формування громадянського суспільства прямої дії» (укладачі Дмитренко Г.А., Головач Д. М.)

5.3 Спеціальна короткострокова програма для громадських лідерів, посадових осіб місцевого самоврядування, публічних службовців, керівників закладів освіти: «Миротворча освіта» (укладачі Дмитренко Г.А., Головач Н. В.)

Доповідачі: Семенець-Орлова І.А., Дмитренко Г.А., Головач Н.В.

6. Різне​.

Також науково-педагогічні працівники Навчально-науковий інститут управління, економіки та бізнесу були відзначені Подяками за активну громадянську позицію.