Про Академію

Меню

Засідання до Дня пам’яті загиблих від СНІДу

19 Травня 2005 13:20

18 травня 2005р. у Міжрегіональній Академії управління персоналом Інформаційно-аналітичним центром дослідження здоров’я молоді спільно з Управліннями охорони здоров’я та освіти Голосіївської районної у м. Києві державної адміністрації було проведено засідання приурочене до Міжнародного Дня пам’яті загиблих від СНІДу. 

У засіданні взяли участь представники Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я, Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН), Об’єднаної програми Організації Об’єднаних Націй з ВІЛ/СНІДу (ЮНЕЙДС), Всеукраїнської  ради захисту прав та безпеки пацієнтів, Української Асоціації Європейської мережі шкіл сприяння здоров’ю Благодійного фонду ”Здоров’я для всіх”, які високо оцінили роботу Академії щодо формування здорового способу життя серед підростаючого покоління і студентської молоді та  збереження здоров’я української нації, зокрема початку науково-дослідної роботи учнями спеціалізованих ліцейних класів Інститут кібернетики МАУП.

Подякою Організації Об’єднаних Націй нагороджена учениця спеціалізованих ліцейних класів МАУП, лідер загально-національного дитячого та молодіжного руху „Здоров’я молоді -  в її руках” Євгенія Гресь за активну участь у виконанні державних програм  спрямованих на боротьбу з соціально-негативними явищами у суспільстві.

Як результат успішної роботи проведено нагородження переможців конкурсу „Піклування про здоров’я – очима дітей”, започаткованого Асоціацією медичних працівників, Всеукраїнською радою захисту прав та безпеки пацієнтів та Української Асоціації Європейської мережі шкіл сприяння здоров’ю.

Засідання завершилось вшануванням пам’яті людей загиблих від ВІЛ/СНІДу та переглядом фільму Роберта Білхаймера „Наближення”, спрямованого на протистоянні епідемії в Україні.

Поділитися посиланням: