Про Академію

Меню

Завершився Відкритий чемпіонат міста Києва з греко-римської боротьби

12 Травня 2014 12:11

7 травня відбувся Відкритий чемпіонат міста Києва з греко-римської боротьби серед  чоловіків у манежі Центрального спортивного клубу Збройних Сил України. Змагання були присвячені Дню Перемоги.

Чемпіонат розпочав урочистий парад. Серед запрошених гостей цього дня були:

·        Начальник Управління сім'ї, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації Вадим Костюченко;

·         Перший серед українських борців олімпійський чемпіон у важкій вазі, дворазовий чемпіон світу з греко-римської боротьби, триразовий чемпіон СРСР, заслужений майстер спорту, заслужений тренер України Іван Богдан;

·        Срібний призер Олімпійських ігор у класичній боротьбі, дворазовий  чемпіон СРСР, майстер спорту міжнародного класу, Заслужений тренер України Владлен Тростянський;

·        ПрезидентФедерації греко-римської боротьби УкраїниВадим Кисіль;

·        Директор Департаменту фізичної культури і спорту МАУП Мирон Ільницький.

Усі гості виступили з вітальними  словами. Так, Вадим Костюченко звернувся зі словами подяки до спортсменів: «Дякую вам за те, що ви пропагандуєте здоровий спосіб життя!», а Вадим Кисіль надихнув учасників змагань: «Як би не було важко у цьому виді спорту – нам потрібні перемоги!».  Під час урочистого параду було нагороджено українського спортсмена Жана Беленюка, який завоював золоту медаль на чемпіонаті Європи 2014 року з греко-римської боротьби, що фінішував 6-го травня у Фінляндії. У півфінальній сутичці в категорії до 85 кг Жан Беленюк взяв гору над росіянином Олексієм Мішиним, а в фіналі здолав опір фінського борця Рамі Хієтаініємі. Також дипломами було нагороджено і тренерів спортсмена Віталія Кисилицю та Олексія Добровольського. 

 

Наприкінці параду-відкриття організатори змагань привітали ветеранів-спортсменів із Днем Перемоги та вручили їм квіти. Пролунали слова «На цьому відкриття Чемпіонату завершено. Спортсмени, до змагань!» і боротьба за призові місця розпочалась.

 

Цьогоріч у Відкритому  чемпіонаті міста Києва з греко-римської боротьби серед  чоловіків взяли участь понад 50 спортсменів. Змагання проходили у 6-ти олімпійських вагових категоріях (59, 66,75,85, 98,130) та двох не олімпійських (71 та 80).

У суддівській колегії були: В.Волошин, В.Мельник, К. Бахтиев, А.Ярошенко, І. Стеценко, Н. Машковський, В.Костюченко, Д.Тайдоненко, Т. Садоян, І. Вишняков, С.Павлов. Головним суддею Чемпіонату став майстер спорту з греко-римської боротьби, чемпіон України, багаторазовий призер міжнародних та всеукраїнських змагань Сергій Чижов.

 

Справжня запекла боротьба та неабиякий вир емоцій захопили учасників  та усіх присутніх у залі. Під час сутичок глядачі могли спостерігати велику кількість ефектних та цікавих кидків. Протягом усіх змагань тренери  підтримували спортсменів та надавали поради під час сутичок.

«Сьогодні у змаганнях беруть участь чоловіки різного віку. Найстаршому спортсменові Чемпіонату 50 років, а наймолодшому 17. Переможці змагань отримають медалі та грамоти від Асоціації вільної боротьби України, а грошові призи відФедерації греко-римської боротьби України» –зазначив головний суддя змагань Сергій Чижов.

 

За підсумками золоті медалі та перші місця у своїх вагових категоріях здобули:

вагова категорія 59 кг – Саградян Корюк;

вагова категорія 66 кг – Шамян Рубен;

вагова категорія 71 кг – Гайдук Роман;

вагова категорія 75 кг – Шкрабій Іван;

вагова категорія 80 кг – Ціпан Андрій;

вагова категорія 85 кг – Череватий Станіслав;

вагова категорія 98 кг – Дзігасов Зелімхан;

вагова категорія 130 кг – Кучмій Микола.

Вітаємо переможців! 

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: