Про Академію

Меню

ЗАЯВА Президії МАУП стосовно репресивно-терористичних дій керівництва МЗС та МВС України

20 Березня 2006 15:11
Президія Міжнародної Кадрової Академі 20 березня 2006 р., м. Київ, Україна.

 
Президентові України В.А.Ющенку
В.о. прем'єр-міністра України Ю.І.Єханурову


          До нас потрапила копія листа заступника міністра закордонних справ України В.Д.Хандогія на ім'я заступника міністра внутрішніх справ України М.Г. Вербенського «Щодо заходів стосовно антисемітської діяльності МАУП» (додається). В цьому протизаконному повідомленні з позначкою «ТЕРМІНОВО» В.Хадногієм облудно, безпідставно і провокативно діяльність поважного і широко відомого навчального закладу - МАУП - була названа «антисемітською», хоча В.Хандогій, як заступник міністра закордонних справ України, повинен достеменно знати, що подібні звинувачення можливі лише після судового вироку. МАУП, навпаки, виграла кілька десятків судових справ та пройшла стільки ж прокурорських перевірок, які офіційно довели, що діяльність Академії не має жодного відношення до «антисемітизму», а ті, хто її в цьому звинувачували понесли відповідні покарання. Як нам відомо, на цей протиправний лист Хандогія МВС України також повдомило про те, що немає няких даних  стосовно «антисемтсько» діяльності МАУП.
          В той же час з наведеного листа стало відомим, що в. о. міністра внутрішніх справ України Ю.Луценко, який, за повідомленням ЗМІ, має громадянство Ізраїлю, під час свого візиту до США 7-10 лютого ц.р. проінформував спецслужби відомої своєю всесвітньою агресією держави «про послідовність дій Українського Уряду, які вживаються з метою припинення антисемітської діяльності МАУП». Тобто йдеться про свідоме протизаконне знищення найбільшого закладу освіти України з боку урядових структур зокрема міністерства внутрішніх та міністерства закордонних справ, а замовником цих політичних репресій виступає США, за якими завжди стоїть Ізраїль. Це підтверджується і відомими нетактовними заявами послів названих держав Гербстом та Бен-Наомі.
          Враховуючи, що Луценко є громадянином Ізраїлю, не виключаємо причетність до спецслужб СІЛА нинішнього заступника керівника МЗС Хандогія. В цілому таку ворожу діяльність стосовно українського закладу освіти збоку державних високо посадовців розцінюємо як антидержавницьку, суто «КДБешну», репресивну та терористичну, за якою можливо, криється зрада Батьківщини. Виходячи з наведеного, вимагаємо:
1.     Негайно звільнити із займаних посад міністра внутрішніх справ України,   громадянина   Ізраїлю   Ю.Луценка   та   заступника міністра закордонних справ України В.Хандогія.
2.    Доручити    Службі    безпеки    України    провести    ретельне розслідування діяльності Луценка та Хандогія стосовно їхнього можливого співробітництва із спецслужбами США та Ізраїлю, що кваліфікується як зрада Батьківщині.
3.    За результатами розслідування притягнути Луценка, Хандогія та інших причетних до цієї антидержавницької діяльності осіб до встановлення вдповдальності.
Відповідь просимо надати у встановлений чинним законодавством
термін.
За дорученням Президії МАУП Георгій Щокін
15.03.06
А ось наводимо оригінал  тієї телеграми, в якій держслужбовець фактично зізнається в тому, що проти МАУП планується чергова провокація.   
 
 
МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ
ТЕРМІНОВО!
 
Заступнику Міністра внутрішніх справ України, начальнику Головного штабу,
генерал-лейтенанту міліції М.Г.Вербенському
 
Щодо заходів стосовно антисемітської діяльності МАУП
 


          Шановний Михайле Георгійовичу.
          Як відомо, 7-10 лютого 2006 року відбувся візит Міністра внутрішніх справ України Ю.В.Луценка до США. За отриманою інформацією від Посольства України у Вашингтоні, в ході цього візиту, окрім питань двостороннього співробітництва між нашими державами у правоохоронній сфері, обговорювалася також ситуація навколо діяльності МАУП. Під час переговорів з даної проблематики, Міністр Ю.В.Луценко інформував американську сторону про послідовність заходів Українського Уряду, які вживаються з метою припинення антисемітської діяльності МАУП.
          Беручи до уваги той факт, що питання діяльності МАУП, а також відповідна реакція на це української влади стане предметом обговорення в ході запланованого на початок березня ц.р. візиту Міністра закордонних справ України Б.Тарасюка до США, просимо доручити інформувати МЗС України ([email protected]), по можливості, до 22 лютого ц.р. стосовно конкретних заходів, які вживаються правоохоронними органами України щодо запобігання діям МАУП, які можна кваліфікувати як антисемітські.
В.Д.Хандогій
Поділитися посиланням: