Про Академію

Меню

Здобувачі вищої освіти І курсу Придунайської філії ПрАТ «ВНЗ «МАУП» здійснили віртуальний екскурс найвідомішими музеями України

29 Листопада 2021 11:00

23 листопада 2021 р. здобувачі вищої освіти І курсу Придунайської філії ПрАТ «ВНЗ «МАУП» здійснили віртуальний екскурс найвідомішими музеями України. «Подорож» відбулась на семінарському заняті з навчальної дисципліни «Історія та культура України», яку організували та провели самі ж студенти. Експонати Національного музею історії України в м. Києві, Музею етнографії художнього промислу, Національного художнього музею, Музею писанкового розпису та ін. вразили своїм різноманіттям.

Особливий інтерес у «відвідувачів» викликали Музей ретроавтомобілів «Фаетон» розташований у Запоріжжі, Музей грошей Національного банку України, Музей шоколаду у м. Одесі, Львівська копальня кави, Державний музей авіації України.

Основне призначення музеїв полягає в збереженні культурно-історичних і природничо-наукових цінностей, накопиченні та поширенні знань через вивчення і демонстрацію унікальних пам’яток матеріальної культури. Вивчення історії та культури України через призму музейних експонатів дозволяє значно розширити та поглибити знання студентів, підвищити загальний інтерес до вивчення історії, полегшити сприйняття наукової інформації.

Поділитися посиланням: