Про Академію

Меню

Здобувачі вищої освіти ІІ курсу денного відділення Придунайської філії ПрАТ «ВНЗ «МАУП» успішно пройшли навчання на кафедрі військової підготовки Військової академії (м. Одеса)

22 Липня 2021 13:10

З 01 липня по 22 липня 2021 р. здобувачі вищої освіти ІІ курсу Придунайської філії ПрАТ «ВНЗ «МАУП»: Гайдаєнко Д., Іванченко В. та Манойлов С. були відряджені на навчальні збори на кафедру військової підготовки Військової академії (м. Одеса). Збори проходили на полігоні у с. Чабанка Одеської області. Наметове містечко, учбові класи, підготовлені зазделегідь для учасників зборів, чекали на них. Під час зборів здобувачі вищої освіти цивільних вишів мали змогу отримати не тільки теоретичні знання з обраної ними спеціальності, а й вдосконалити практичні навички, наприклад «зібрати та розібрати автомат Калашникова -47 (АК)», вчилися кидати імітаційну гранату та ін..

Після завершення навчання студенти успішно склали іспити.

Було дуже важко, але майбутнім офіцерам запасу дуже сподобалось, і вони з нетерпінням чекають наступного року коли вже приймуть присягу на вірність українському народові!

Вітаємо з успішним складанням сесії та бажаємо подальших успіхів!

Поділитися посиланням: