Про Академію

Меню

«Життя України з новим президентом зміниться на краще», - запевнив Олександр Горошкевич під час зустрічі зі студентами МАУП

17 Лютого 2010 12:58

У наш складний час політичних змін, коли українське суспільство тільки-но вийшло з виборчого процесу, всі перевтомлені надлишком перебігу подій від засобів масової інформації. Політичні дебати, ток-шоу, дискусії надають стільки інформації, що важко зрозуміти чи все, що ми чуємо по радіо та бачимо на екранах телевізора є правдою. Щоб «на живо» поспілкуватися зі студентами та розповісти про справжнє політичне життя, до Міжрегіональної Академії управління персоналом завітав член Партії регіонів Олександр Горошкевич.

член Партії регіонів Олександр ГорошкевичОлександр Сергійович – людина, яка свого часу працювала у різних структурах і економістом, і юристом. Остання його посада до початку політичної кар’єри – генеральний директор акціонерного товариства «Чорноморнафтогаз». Як фахівець у сфері енергетичного комплексу, Олександр Горошкевич розповів про енергетичну безпеку України, зокрема про видобуток нафти та газу.

«Чорноморнафтогаз» – це єдине підприємство, яке видобуває нафту та газ на шельфі Чорного та Азовського морів. Питання, які час від часу постають довкола шельфу, прокоментував Олександр Горошкевич: «Планувалося передати Керченську ділянку під геологорозвідувальні дослідження, які дали б можливість в подальшому говорити про нафтові запаси та поклади». Є підозра, що в Україні існує ресурсна база і на шельфі Чорного та Азовського морів, гіпотетично маємо запаси, які б могли забезпечити країну енергоносіями на майбутнє. Як зазначив народний депутат, уряд знищив угоду і знищив можливість розвитку сировинної бази України, але цим самим не доцільно казати, що такими своїми діями уряд повернув Україні шельф. «Це своєрідні популістські заклики – і люди не можуть насправді зрозуміти сутність цієї проблеми», - зазначив Олександр Горошкевич.

Щодо корисних копалин, які планувалося видобувати на цій території Олександр Горошкевич зазначив: «Згідно з угодою, всі видобутки корисних копалин продавалися б на Україні, цим самим забезпечували українській ринок як нафтою, так і газом. Єдина різниця – частина продукції віддавалася б інвестору, який вклав гроші».

На сьогоднішній день Центральна виборча комісія оголосила переможця виборчих перегонів, і команда Партії регіонів сподівається, що загальна політика та політика нафтокористування буде прийнятною для інвестора. І тоді можна стверджувати, що інвестори, які планували приходити до нас з технологіями та інноваціями повернуться.

Як представник Партії регіонів, Олександр Горошкевич розповів про запровадження та реалізацію програми Віктора Януковича: «Ми будемо втілювати всю програму паралельно, насамперед потрібно піднімати економіку».

Як завжди наприкінці зустрічі активні студенти мали нагоду поставити запитання гостеві, зокрема вони цікавилися питанням щодо майбутнього фінансування збройних сил України: «Оборонна промисловість – це колосальна галузь, яка потребує активного фінансування», - підкреслив депутат Партії регіонів.

Актуальними для студентства є питання щодо фінансування спорту, проблеми стосунків України з Євросоюзом, майбутньої політичної коаліції тощо. На завершення зустрічі Олександр Горошкевич запевнив: «Життя України з новим президентом зміниться на краще».

На згадку про зустріч зі студентами ректор Академії Валерій Захожай подарував книги видавництва МАУП та подякував гостеві за цікаву зустріч і плідну розмову.

Поділитися посиланням: